bugün

son zamanlarda sayıları hızla artan, insanın aklına lan bunlar birbirimi klonluyor sorusunu akla getiren şimdiya kadar halk adına bir bok yapmayıp -ki halk şimdiye kadar onların istedikleri formatta idi, susacaksın, ben ne diyorsam onu yapacaksın, benim sana empoze ettiğim korkularla yaşayacaksın- şimdi ortaya çıkarak bugüne kadar korkutarak sindirdiği halkı yerden yere vuran kişilerdir.

bekir çoşkun ve nihat genç bu kahramlardan sadece birkaçıdır. birisi daha önce köpeği ile ilgili yazılar yazarken birden kahraman kesildi diğeri de adını duyurmak adına ortaya çıkıp halka bok atmaya başladı.

bu kahramanlar birbirlerine bakıp "haaa halka bok atarsam sivrilirim tv ler gazeteler benim peşimde koşar" düşüncesi ile birşeyler yapıyor benim entel insanımda gazı alıp oleyy kahraman rıdvan, bak bunlarda olmasa ülke karanlığa gömülecek düşüncesiyle peşlerinden gidiyor.

yahu bir düşünceniz varsa bunu insanları ve bu insanların değerlerini aşağılayarak gün yüzüne çıkarmayın, herkes sizin istediğiniz düzlemde olmak zorunda değil. insanları kullanmak yerine zekanızı kullanın. insanlara hakaret ederek kimseye birşey kabul ettiremessiniz haa amacınız sizi takip eden bir avuç eliti tatmin etmekse bu apayrı bir tartışma konusudur.
(bkz: #2194490)
(bkz: insanlara hoduk deyip kahraman olmaya çalışanlar)