bugün

uyanık, sinsi, kumpasçı bir elemandır. kafasında şöyle bi plan tasarlamaktadır: "şimdi ben bütün gece deliler gibi kastım desem hem benden kopya dilencek bu kolpalar hem de zayif alırsam o kadar çalıştı gene bi bok yiyemedi" diycekler. iyisimi ben çalışmadım, bi bok bilmiyorum diyeyim hem sınav da rahat ederim hem de sonuçları alınca caka satarım.

yaa işte böyle tilkidir bunlar. allah'ından bulsunlar başka bi şey demiyelim.
kendini zeki gösterme çabasıdır sadece. ve çalışmadım diyerek çalışan arkadaşlarını ezmeye çalışmasıdır.
sözde; ben o kadar zekiyim ki sırf dersi dinleyerek bile 100 alabilirim, edebilirim havasındadır. kendi haline bırakılası, pek fazla takılmaması gereken insan.

ancak ve ancak 100 aldığı ders beden ise ortamı germeye pek fazla gerek yoktur.
soylarinin tukenmesini diledigim turdur. surekli sinir bozarlar. gicik seyler.
(bkz: sadece deftere çalıştım ya)
notlar açıklandıktan sonra da;
- aa demek yazdıklarım doğruymuş. hiç beklemiyordum. diyip safa yatar.
Uzaylıların olmadığını, sadece kendi varlıklarının olduğunu iddia edenlerin kafalarını kuma gömme çalışmaları.
yalancıdır.
(bkz: sınavım kötü geçti diyip 92 alan kız)ın kankasıdır. birlikten güç doğar deyip arkadaş olmuşlardır. ancak birbirlerini pek sevmezler.
ağzı burnu kırılası insandır bu. ıyykkk çok kötü geçti deyip 100 alan insanın türevlerindendir. o değil arkadaş çalıştım desen ne olacak yani en azından dalma içgüdüm gidecek en azından çalışmış diyecem tuhafsınız valla!
haysiyetsizdir.
ineğin önde gidenidir net.
çok çalışıp 70 alan insanı deli eden insandır.
niye öyle diyorsunuz? arkadaş gerekeni yapmış. bakmış. evde bakmış sadece. atmış hafızaya. beyin bedava, bedava ya. taşıyor, niye hamallık yapsın? bakmış. karşısına çıktı, hepsini yaptı. 100 aldı. bu kadar.
onun çalışıp çalışmamasının sizi germediğini anlamanız gereken insandır.
çalıştım ama anlamadım diyip 100 alan insanla aynıdır.
karaktersizin önde gidenidir. uzak durulasıdır.
Yalan soyluyordur. cok zeki oldugu imajini vermeye calisir.
Sınıf arkadaşlarına kendisinin zeki olduğu düşüncesini yaymak için hiç çalışmadım diyerek saatlerce çalışan kişidir.
'biliyorum çook çalıştım yuppi' diye ortalıkta dolanırsa bazı tembel, beleşçi jawsların üzerine üşüşeceğini bildiğinden kendini koruma altına alıyordur. elbet bir gün deşifre olup bilgi haracını verecektir.
100 alanlar da mı varmış ? ilginç çalışan 100 almazken aklımda soru işaretleri bıraktı mesela o sınav kağıdı sınavdan önce neredeydi kimin elindeydi falan.
yalancıdır. arkadaşlarına kıymet vermez. birlik beraberlik duygusuyla büyümemiştir hatta hiç büyümemiştir. ama her sınav geldiğinde adamın teki sağdan soldan otlanmaya çalışıyorsa bir şey diyemeyeceğim tiptir.

ilk kez tanışıp kaynaştığınız çok iyi arkadaş olmanıza rağmen daha ilk sınavdan çalışmadım yeeaa diyip 100 alan insan aynı zamanda ileride iş arkadaşlarının kendi refahı ve huzuru için ayağını kaydıracak olan insandır. arkadaşlık etmemeye özen gösterdiğim insan tipidir.

aşağılıktır
komplekslidir

ve aynı zamanda kıskançtır. onun için sağlam dostluklar önemli değil, günü kurtaran işine yarayan insanlar önemlidir.

uzak durulması gerekendir.
insan kendini geri zekalı hisseder.
Ayrıca kopyada vermez. ve bunun yanısıra sınav öncesi ay sınav çok zormuş, ay napıcaz biz, hepimiz bittik gibi cümleler kurup ortamı ve sizi gerip strese sokar siz ve gerçek delikanlı arkadaşlarınız stresten sıkıntıdan sınavda zorluk çekersiniz. Ama sizi bu hale getiren yazılarını şak şak yazmış cevaplarını vermiştir.
çalışmıyordur, dersi derste dinleyip sadece bakınıyordur. ayrıca kişisine göre kopya verir yakın olmadıgı insan için kendini riske atmaz.