bugün

Muhtemelen erkeklerle flört edip edip milletin parasını yiyen kızdır. Bilerek ciddiyete taşıyıp sevgili olmamıştır çünkü olursa biliyor ki kısıtlanacak.
Kendini eşine saklayan en asil duyguların insanıdır.
kendini işine gücüne , eğitimine adamış veya sevip sevileceği adama sadakatli olmak isteyeceği, bekleyeceği bir kızdır. gönül dediğiniz, kalp dediğiniz şeyler hassas duygulardır. özel duygular, önüne gelene beslenmemelidir bence. erkek için de geçerli bu. çok sevgilisi olmak gerçekten iyi bir şey değil vallla bak, duygularınızın bu kadar çok kullanılmasına izin vermeyin. sabredin, sevin ve sevilin.
namusludur. tabi böyle bir kız varsa. aynen.
benim kocam sever beni diyen kız.
Kişilikle ilgili elbette ama muhtemelen ilk ilişkisinde çok yara alacaktır.
Sen onu git marko paşanın külahına anlat. En masum gördüğünüz kız bile sanal alâmde neler çeviriyor haberiniz vardır eminim.
bulan olan varsa arasın beni, düğün tarihi hazır.
kendi tercihidir ama bu kutsanacak bir şey de değil. kadın/ erkek ilişkisini anlamanın, karşı cinsi ve kendinizi tanımanın tek yolu vakti zamanı geldiğinde karşı cinsle yakınlaşmaktır. kimseyle duygusal temasa girmeden yapılan evlilikler sağlıklı olmuyor. sonradan pişmanlıklar, keşkeler doğuruyor. kadınla erkeğin ilişki kurmasını kötü bir şeymiş gibi görmekten vazgeçmek lazım. bu kafa iyi değil.
Abazanlıktan yarılıyordur, en azından bir öpüşseymiş ya.
ya çirkindir yada çok fazla ders çalıştığı için o işlere bulaşmayan tiptir .
türkiye gibi cinselliğin afrikası olan ülke de bile hiç erkek arkadaşı olmamış kız var ise ciddi kendini sorgulaması gerekir. çünkü bizim erkekler sırf dişi diye her kıza adriana lima muamelesi çekiyor.
Alacak adam gerçekten çok şanslı.
Oy oy yerim ben onun minnak patiklerini yanaklarını.

4 yaşındadır efendim.
20li yaşlarındaysa çok üzülecek kızdır. Bu yaşlarda bu konularda toy ve cahil olmak can yakıyor. Şeref yoksunu pisliğin tekinin laflarına inanacak kadar saf kalmak iyi bir şey değil hiç değil.
Bir Sorunun var diye sorular duyan kızdır.
(bkz: ortamlarda olmadı dersin kim bilecek)
"sevgili nedir" sorunsalına parmak basan kızdır.
bir öneri.

boşversene hayatta daha önemli şeyler var.
Bunu başarı olarak mı göreceğiz yani.

Hahaha siktir.
Ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan kızdır.
tecrübesiz olan zevksiz kızdır. her an ne yapacağı belli olmaz. evet.
Ben 17 yaşından büyük olup da hiç sevgilisi olmamış bir tane bile kız görmedim ama hiç sevgilisi olmamış 30 yaşında tanıdığım erkekler var.

Kızların hepsi 18 yaşına kadar en az 1 kere de olsa sevgiliyi yapıyorlar.

Erkeklerin ise neredeyse %20-%30'unun 20 yaşına kadar sevgilisi olmuyor.
günümüzde bir çok insanın sevgilisi olmuyor zaten ama bir çoğu sevgilim var zannediyor. Tüm mesele bu.
Olursa olur, olmazsa olmaz diyip önüne bakan kızdır. Sandığınız kadar az değiller. Kendilerine odaklandıkları için farkedememiş olabilirsiniz. Ya da farkedilme çabasında olmadıkları için farkedilmiyorlar.
güncel Önemli Başlıklar