bugün

-şunu hil oğlum
+hilmicem anne yaa

ne biçim isim lan. tamam adam yakışıklı bunalıma girdim itiraf ediyom.
sırf yakışıklı diye kızlar tarafından çok sevilen yarışmacı. ulan bu kızları anlamıyorum amk. ben de çok seksi ve kaslıyım diye beni de çok seven oluyor. ama bakıyorum ikimiz de götün tekiyiz.
çok güzel abilerle büyümüş survivor yarışmacısı.
yeteneksizsiniz e çıktığında gayet marjinal, sosyetede büyümüş havası uyandıran hilmicem, survivora katıldığında, mahalle delikanlısı keko bir çocuk olarak çıktı karşımıza. gerçekten çok şaşkınım. bir omuz aşağıda adamlığıma laf söyletmem duygu !! derkenki tavırları ise artık bizim mahalledeki 12 yaşında çocuklar bile yapmıyor.
Aslında 2002 doğumlu bir ikinci el clio'dur. 98 ne aq ahah.
dünyaya yancı olmaya gelmiş adamdır.
bu adam şampiyon olduğu survivor'da, panama'da bir gün geçirme ödülü tarzı bişey almıştı. miss panama ile filan tanışmışlardı. murat böyle, tarzanca içermeyen çok güzel bir şekilde ingilizce konuştu kızla, sonra ortamda piyano vardı onu çaldı filan. hilmicem'de saçma sapan espriler yapmaya çalıştı, kıza hoş gözükebilmek için kasıyordu kendisini. o sırada hilmicem o kadar vasıfsız ve salak gelmişti ki gözüme. yani diyeceğim şu ki, o dönem bu adamı kaliteli gösteren murat ceylan etkisinden başka bir şey değilmiş. turabi barzosunun yanında, doğal ortamına bırakılmış gibi oldu maşallah.
iticiliğin vucut yapmış hali. net.
turabi ile bir muhabbetleri şöyle olmuştu;
h.c : karşı takımı tebrik ettim turabi.
t: niye tebrik ettin hilmi ?
h.c : çünkü bizi bugün hak ederek yendiler.
t : onları ne olursa olsun tebrik etmemeliyiz, çünkü bizden değiller.
h. c: doğru haklısın turabi, onları tebrik etmemek lazım, bizden değiller çünkü.
t: aynen bro.

yorumsuz.
adamım ben, adamlığıma laf ettirmem diye inletmiştir panama adalarını. hele konseyde duygu'ya defalarca adamlığıyla ilgili şeyler söylemesi. çok güldük sayesinde. gerzek ve zekasız insan örneği. neyse bu tiplerde nasıl bu kadar aptal olunurun karşılığı. hele o duygu'nun üstüne yürümesi hala gülüyorum.
(bkz: nasıl bir tipsin sen)
şu adami bile film oyuncusu yaptılar yaa ben baska bir sey demiyorum..

yetenek sıfır
mimik sıfır
oyunculuk sıfır

ama sırf adi var diye böyle zirtapozlari tarihi filmde oynatmak ne mantık insanın akli almıyor.
survivor tarihinin en büyük yancısı.
sadece 2 programını izlediğim kadarı ile turabi denen kronun dibinde yalamalık yapan yavşağın tekidir.
uyuzluğun vücut bulmuş halidir adeta.
kişilik olarak her ne kadar tam kanka olmalık olsa da bununla kanka olursanız boku yersiniz.

adam her alanda başarılı aynı ortama girmek istemeyeceğim kişilerden.
kaslı yakışıklı sporcu zeki komik ahlaklı tarz .

gerçekten allah arkadaşlarına sabır versin her ortamda ikinci planda kalırsınız.