bugün

çok zor bir isim taşıyan kimse. nasıl bir aile evladını böylesi bir ismi taşımak zorunluluğunda bırakır. düşünüyorum, anlayamıyorum.
evlendikten sonra böyle zor bir isim halini almıştır. Gerçekten de olağanüstü bir akademisyendir kendisi. olaylara objektif bakmayı becerememektedir biraz.
adında tüm milliyetçi unsurları barındıran bayan. Muhtemelen şu an kızıl elma yiyodur.*
istatistik dersini vermeyi bırakmasını umduğumdum kadın. zira bölümün başka şansı yok.
hilal ve bozkurt gibi iki güzel kavramı isminde barındıra insan. layık olması umudu ile.
eski matematik hocam ahmet yıldız'ın kızıdır. kendisinin aktardığına göre türk bayrağına olan sevgisinden dolayı bu ismi vermiştir kızına. bir de abisi vardır onun adı da hüray yıldız'dır.
hassas ama hırslı ve başarılı bir akademisyen.
yarın kendisinden 3. defa alacağım ve 2. sınıftan kalan tek dersim olan istatistik sınavına gireceğim için bana şu sıralarda çalışmaya başlamam gerektiğini hatırlatan akademisyendir. kendisinin finalde geçirmeyip bütte not verme huyu vardır. 18 olan vizemin üstüne finale girmemem ve bütünlemede yani yarın geçebilme umudu taşıdığım yegane hocamdır. fakat bu sefer finalde normalden fazla kişinin geçmesi üzerine hafiften yusuflamama sebep olmuştur.
ayrıca dün başka bir sınavımda sınıfa gelip yeni sarışın imajını bize göstermiştir *
adı ilk kez duyulduğu için merak edilen şahsiyettir. onca entry de akademisyen olduğundan bahsedilmesine rağmen hiçbir entry de hangi üniversitede-fakültede görevli olduğu yazılmamıştır.

not: netten yapılan ufak bir araştırma sonucu kendisi hakkında 1-2 kaynak çıkmıştır ki, kaynaklar kocaeli üniversitesi'nde görevli olduğunu göstermektedir...
adaşım olduğunu fark ettiğim yazar kişilik.
kocaeli üniversitesi bünyesinde bulunan iibf'de istatistik dersi vermekte olan doç.dr. ünvanlı akademisyendir.

final sınavında 144 kişiden 4 kişiyi geçirerek dillere destan bir tablo çıkartmıştır ortaya.