bugün

eski malatyaspor başkanı. dikkat ettim, ya kardeşim bu adam hiç mi ağlamaz, hiç mi hakemlerden dert yanmaz, hiç mi karşı takımın ve taraftarlarına saldırmaz, hiç mi ağlamaz? hep gülerdi ve karşısındaki rakibi tebrik ederdi. sıradışı bir başkandı! *
merkezi istanbul merterde olan gisad in yonetim kurulu baskanidir.
eski malatyaspor baskani muhteşem insan. bir ara dyp'den malatya millevekili adayi idi
abisiyle beraber güneşlide bulunan inci fermuar ve düğmenin sahibidir.
poturgelidir.

(bkz: puturge)
bölücü bir isim olmuş. hepimizi tanrı verdi.
bank asya 1.lig den düşen malatyaspor umu tekrar süper lig e çıkarmak için kolları sıvamış başkanımız.
kendisinin bulunmadığı kongrede malatyaspor başkanı seçilmiştir geçen hafta. kendisinin durumdan haberi yoktur ve duyunca görevi kabul etmemiştir. 1 haftadır herkese derdini anlatmaya çalışıyor adamcağız. heralde haberi olmadan kulüp başkanı olan tek insandır kendisi. ayrıca şöyle bir anektot da vardır kendisiyle ilgili: malatyaspor küme düştüğü sezon yuhalanmıştır tribünler tarafından ve şu açıklamayı yapmıştır: ben bu stada bir gün omuzlar üstünde tekrar gireceğim, göreceksiniz. bu son başkanlık seçimi rezilliğinden sonra da, benim ahdim var mutlaka gerçekleştirecem ama şu anda maddi durumum müsait değil açıklaması yapmıştır.
esnaflarla ile ilgili bir odanında başkanıdır kendileri. sık sık gazetelerde görüyoruz resimlerini. ama özlüyoruz da. malatyaspor adı onunla daha bi güzel.
Etiler Marmaris Büfe'nin sahibi ve istanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon ihracatçıları Birliği'nin(iHKiB) Başkanı olan iş adamı.
inci düğmenin sahibiydi. O firma, kendisi ihkib başkanıyken maalesef iflas etti. Malatyaspor, Fatih Karagümrük ve Etiler Marmaris büfe gibi işlerin başındayken de başarılı olamadı. Sonra iyi parti üyesi de oldu. Toplumda ismi olan biridir. Ancak bu kadar şeye rağmen bence onu başarılı bir insan denemez. Şunu da hani söylemek gerekirse inci düğme döneminde onun yanından yetişmiş ve tekstil aksesuarları alanında iş kurmuş bir sürü küçük esnafın ortaya çıkması onun isminin bu noktaya gelmesinde etkilidir.