bugün

huntelara hantılır boatenge boğatank diyen ama yine de canımız ciğerimiz olan trt yorumcularından biri. onlar da olmasa bazı maçlar hiç çekilmez olacak cidden.
--spoiler--

Al Robın'ı ortaya, al Köyt'ü sola, al Huntaaaler'i ileri bambaşka takım olur dedi Hikmet Karaman... e bambaşka olur tabi kim lan bu isimler?

--spoiler--
tüm maç hiç yorum yapmayıp almanlar gol atınca "yaa işte almanya bu" diye yorum yapan yorumcu.

(bkz: yorum yapan yorumcu)
aslında robbeni aynen ingiliz spikerler gibi robın şeklinde telafuz etmiştir. ama diğer oyuncuların telaffuzunda taktik hatası yapmıştır
dün trt spikeri tarafından g.t edilen kişi. maç sırasında teknik heyet için birşey söyledi trt spikeri "bazen kenar yönetimi yüzünden de maç kaybedilir" dedi. ve bir anda hoca sustu. eee ne de olsa antep'e bir hatası pahalıya patladı. neyse bir anda spiker hocayı övmeye başladı antepte başarılı oldunuz falan diye de olan oldu.
mükemmel futbol bilgisini coğrafya bilgisiyle harmanlayıp bir kez daha bulunduğu yeri ne kadar çok hak ettiğini gösteren usta. şaka lan şaka bildiğin looser.

(bkz: robsın isveç i iyi analiz etmiş)
(bkz: ukranya)
yorumculuk yaptığı maçları trt-1 hd de ing. olarak 2. dil olarak izlediğim kimse.
kendisi koyu almanya taraftarı anladık. ancak katı defans yapan ve arada bir gol atıp üstüne yatan takımlara (yunanistan tarzı) da hayran nedense.
ispanya maçında hakem olsa ispanya maçı 7 kişi bitirirdi muhtemelen. açık futbol dan nefret ediyor amcam.
ispanya ve fransa arasında oynan maçta yorumculuk yaparken ağzından çıkan 'sentral bölge' kavramı ile yeni bir futbol terimi ortaya çıkaran adam.
özellikle tecrübeli trt spikerlerinin nedense üzerine oynadığını düşündüğüm yorumcu / teknik adamdır. y*rrak kürek yorumlar yapıp sonra "hocam siz ne dersiniz" demeler, "ehe ehe hocam ispanya'ya hep barcelona diyorsunuz, ekiki kukiki" demeler, "ben size soruyorum, siz blanc'ın yerinde olsanız ne yapardınız" demeler. hayır neyin peşindeler anlamıyorum, bir anlasam içim rahat edecek.
türkiyede yılmaz vuralla ortaokulda kim daha cok takım calıştırıp küme düsürecek diye iddaaya giren teknik adam yada öküz adam.
ronaldo' ya gelseydi atak sürüyor . gibi birçok saçma yorumu olan insan . insanı maçı sessiz izlemeye iten spiker.
löw devre arasında 3-4* oyuncuyu değiştirebilir diyen yorumcu.

zögeeee: şıvaynşıtayga diyerek çılgın atmaya devam eden -sözde- yorumcu.
trt nin elinde ali ece gibi futbol dehası birisi varken hangi akla hizmet bu adamı maçın yorumcusu yaparlar anlamıyorum.
şaka maka iyi kafa sikiyor.
biri şu herifin ağzına sıçsın sırf onun yüzünden maçı kapattım..
yorumcu olarak spikerden daha fazla konuşan teknik direktör.

gören de taktik dehası sanır amk, bi' sus be abi maçın amına koydun.
(bkz: hücumsal)
(bkz: bazan)
(bkz: hikmet karaman ile taktik anlamda)
"10 kişi ispanya'ya karşı oynayamazsınız."

e yeter anladık amuakoyyim. ne yapsın italyanlar, 10 kişi kaldıktan sonra toptan sahayı terk mi etsinler?

yemin ediyorum yakınımda bir yerlerde olsaydı bugün kafayı gömmüştüm bu adama artık. sikip attı beynimi.
(bkz: modern işkence yöntemleri)
(bkz: defans arkasına yapılan sürpriz koşu)
Pirlo her topu aldığında xavi baskı yapıyor. 2 dk sonra: Xavi'ye pirlo topu aldığında baskı yapması gerektiğini söylemişler. 2 dk sonra maçtan önce hocası xavi'ye pirlo top aldığında ona baskı yap demiş bu çok belli. ilk yarıda aklımda kalan yorumları bunlardı.
(bkz: Hikmet karaman la 10 kişi)
sürekli italya nın on kişi kalmasının çok kötü bir şey olduğunu söylemiştir. evet son on beş dakika bunu yapmıştır sadece. lan pirlo bu kadar üzülmedi.