bugün

yıllar sonra denk gelince duygulandıran yazar.
Bir sözlük ikonuydu. O da çoğu özlenen gibi yazmıyor bayağıdır.
sözlük tarihinde bir döneme damgasını vurmuş ve süperstarı olmuş yazardır.
cs:go'da denk geldik bi ara.

kötü oynuyor. taşıttı kendini.
Rahmetli Her hafta askere giderdi, helallik isterdi.
Selamın aleykum dini sabahlar arkadaslar herkese. Bu sıcaklardan dolayı yazamıyorum. Bayadır askere gitmedim hazır su ara boşlukta gidip halledeyim demiştim. Vatan borcu yapacak bisey yok hallettik geldik cok sukur.

Birileri demis ki arkamdan o öldü yazsınlar simdi dindoş geri döndü. Forza dindoş■
3 aydır bir şey yazılmamış nick altı.
Ben dedim bu da gelir diye birileri dügmeye basmis amk.
Sözlüğün kaslı ve kahramanmaraş dondurması geldi uyuyan dev uyandı sözlüğün esas sahibi burdayken size entry düşmez.
Arkadaslar şanlı şerefli bicimde asker uğurlamam yapılacak yarin pazartesi allah nasip ederse askere gidiyorum allah a emanet olun olur da başımıza bisey gelirse hakkınızı helal edin.
sen ölmedin mi daha.
Arada bir akla gelen troll gibi troll.
Arkadaslar askerlik bitti geldim su an evdeyim istanbul asiri sicak bulusmak isteyen acil yazsin dışarı çıkmam lazim çok feci karılar geziyo burda hepsine tebliğ tebellüğ yapmam lazım boyle giyinmemeleri hususunda.
(bkz: nereden çıktı bu velet)
Arkadaşlar dün silivri otobüsündeydim uzun yol yaptim denebilir sözlükte 21.yüzyılın en iyi yazarlarından biri varmış fark ettim birçok kitap ve edebî metinin sahibi biri Saban filmindeki her bokta birinci olan erkan gibiydi bu sözlük yazarı kardeşimiz kim olduğunu bulamadim su an yazılardan çıkarmaya çalışıyorum bu arada ben de askere gidiyorum dün akşam nisantasinda asker eğlencem vardi silahlar patladı hepinize bol keseden selam olsun arkadaslar 6 ay sonra görüşürüz.
Atatürk ün Vatanını en çok seven askere en çok gidendir sözünü düstur edinmiş ünlü dindar.
ehehe 32 kere askere gitti ama esas yerini bi tek ben biliyorum galiba.
Arkadaslar beraber cok deprem yaşadık bunu da atlatırız insallah rahat olun köfteler esas deprem benim gelişim. Duahahah.
Vakt-i zamanında iyi taşak yaptığımız izmirsever yazar.
askerde bot bağlarken arkasından sinsice yaklaşan tertibi tarafından kucağa alındığı rivayet edilen yazar.
neredesin ey habibi. evet.
bir zamanlar taklitleri dahi çıkmış olan yazar- hayır, hayır, ekol. günümüzde üzerinden para kazanılan trollük fenomeninin öncülerindendir. hala entry giriyor olduğunu gördüğümde içim içime sığmadı.

şimdiki lapacılar biraz okusa da kendisinden üç beş bir şey kapsalar keşke.
Gün gelecek ahlaksizlara inen tokadımı çok arayacaksınız. Sonra kimse demesin yetiş ya hbbia karılar bikini giymiş diye. Aylardır yazmiyorum karılar Esenyurt un ortasinda bile bikini giymeye basladilar. Tek başıma mücadeleye devam. Yıkılmayan kaslı dindar.
Sözlüğün eski zamanlarında en popüler trollldü kendisi ancak epey uzun zaman önce modası geçmiş ve devri kapanmıştır. Artık yeni nesil bunun yazdıklarını ne okur ne de anlar. Yatalak valideciginin durumu merak konusudur..
Sözlüğün ateistleri ve mankafalari tarafından saldırıya devam edilen kahramani. Arkamdan konuşanlari tahtaya yazarım haberiniz olsun.

Basaramayacaksiniz. Bu ülkeyi Xbox kuyruklarina mahkum edemeyeceksiniz.