bugün

2014 lys icinse siktir ediniz.Bakin ben mac seyrediorm .Bi rakibiniz azaldi hade iyisiniz hehehe .d.
üniversiteye ilk kez başlanacak günün bir gece öncesinde yaşanabilen olay.
lys sınavı öncesi durum .
ertesi gün hayatınızı belirleyecek bir sınav varsa şayet yatmayın daha iyidir.
üniversite tercih sonuçlarının açıklanacağı ya da evlenilecek günden önce yaşanandır.
Bazen güzel bir olay için heyecanlanır da uyuyamazsın bazen de sıkıntılı bir duruma endişelenir heyecanlanırsın.
(bkz: sınav gecesi tedirginliği)
Başınızı yastığa koyarsınız, gözlerinizi kapatırsınız ama kalbiniz hızlı hızlı atar. Aklınız hiç durmadan sabahı düşünür durur. ve ne yazık ki uykusuz bir şekilde uyanırsınız.
insanı çok heyecanlandıran birisi ile tanıştığında başına gelen olay, senelerdir yaşamıyorum, ulan şu duyguyu bile özledim.

kıllı bir dul'a bile razıyım *
Kızlar hisseder duygusu. Verecekleri zaman öyle hissederler. Evet.
Hiç yaşamadığımdır. Uykum geldiğinde yatarım. Evet.
Hadi ya yok mu yeni ifşa.
abiler nasıl heyecanlıyım. uyuyamıyorum. nasıl uyuyamıyorum ama nasıl heyecanlıyım hayatımda hiç bu kadar heyecanlı olduğumu anımsamam niye çünkü yarın seçim var oleeyyy flemeeenko oleeey feza hanım sakin. bakın aibler 13 yaşındayım ilk seçimimim olacak bu daha önce hiç seçin görmedim sicim gördüm ama seçim görmedim. böyle pembe götlü olasım geliyor. öyle heyecanlıyım bizim mahalleye açılan dondurmayı ilk defa çeşit dondurma geliyor ve bizde arkadaşlarla anlaştık yarın seçim yapacağız ben oyumu kavundan yana kullanayım diyorum allah ım çok heyecanlıyım amin. ( arkadaşım siz avel misiniz geri zekalı mısınız ahmak mısınız lan siz ) ajaajajaj akaak amına koyim çöok tatlı lan bu arada ...... .( burada ne yaptığım yazıyordu sonra sikerim ne açıklıyorum lan dedim sildim bir de böyle biraz aptalca oldu oraya bir şey yazmak bir ayrıcalıkmış gibi sarmadı sildim) o yüzden uyumadım ha kendiniz gibi aptal zannetmeyin beni.
fazla emek harcamışsın ama komik olmamış. evet.