bugün

Ben de ödüyorum diğer sözlük kızları gibi kendi hesabımı. işte biz bugün bu cumartesi akşamı bu yüzden sözlükteyiz kızlar. Biz manevi sıfatlara takılıyor, eşitliğe inanıyor, gurur yapıyoruz, fazla ciddiye alıyoruz bazı şeyleri. oysa ki git lavaboya ne hali varsa görsün er kişisi. işte bu yüzden cömert erkekleri Kezban bacılar götürüyor, fakir ve cimrileri de biz çekiyoruz..
Ancak bu şekilde olabilecek durumdur.
+ necati hesabı sen ödersin artık. Ben makyajımı tazeliyorum.
- necla ya benim param kalmadı da.
+ ay Allah belanı versin necati çıkmaya başladığımız günden beri bir gün paran olmadı...
Candır. aklı başında kadındır. Kendi ayakları üstünde duran, erkeğin kendisini sırtlanmasını beklemeyen kadındır. tabi erkeklerin yapacağı jestleri de piç etmemek lazım.
Sana ihtiyacım yok, kadınıdır. Ve yine, herkesin parası kendine kadar diyen kadındır. Düşüncelidir en başta. Karşısındaki kişinin önündeki koca bir ayı düşünür. O ay nasıl idare edeceğini. Kimseyi kullanmak istemez. En iyi kadın tipidir bence. Doğru olan da budur. Neden benim yediğimi içtiğimi elin adamı ödesin? Ödetenler hiç mi utanmıyor? Nasıl insanlarsınız valla eğile eğile yere yattınız. insanda biraz gurur olur.
Nezaketen ödetmem bize aşılanan kültür bu önüne geçemiyorum.
500 tl hesap ödediğimi biliyorum şekil yapcam diye. hesap ödetmiyodu hiç.

neyse dedim dur şimdi bi hareket yapayım dedim mekandan kalkmadan gittim kasaya wcye gidiyorum diyip. 500 tl... helali hoş olsun çünkü şuan evliyiz.
Erkekte yoksa madara olmak kaçınılmazdır. Vay ben öleydim...
Alman usulü yapılmalı.
Hesap ödeyen erkek kadar normal bir durum, erkek ödüyor kadın niye elini çantaya atmasın.
kadın erkek eşittir hesaba gelince amk fakiri.
Niye odemesin ben anlamiyorum. Zaten odetme kafasi ile geliyorsa hic gelmesin. Zaten odemek istesem ben o farkinda olmadan bitiririm.
normal insandır.
param olduğu sürece bir erkek olarak hiçbir zaman ödetmem. arada kız yemekten önce ben ısmarlıyorum bak diyor o ayrı zaten.
Halden anlayan, düşünceli bir kadındır.
birde ödemeyenleri var.
iq su klozet kapağından düşükse yemek ısmarlarsınız, gezdirirsiniz yete. ucuza verir hemencik. hatta kafasını gösterseniz yeter artar bile. sadece iş bitiminde minnettarlığınızı dilinizle göstermeniz yeterli olur.
çoğu kez bana denk gelendir. öyle nezaketen ödemek istiyormuş gibi değiller resmen bir eliyle hesap tutarını görevliye uzatırken diğer eliyle beni kasadan uzaklaştırıyorlar. tam olarak ne amaçladıkları nasıl bir mesaj vermek istedikleri halen bilim insanlarınca araştırılmaktadır.

edit:imla
en sevdiğim kadın tipi olup
bide cebindeki sigara pakedini
alırsam tam olur.
artık kadınlarda is, okul hayatina girdiğine göre ödemelidir.
birisi de çıkıp ilk buluşmada teamül gereği erkek öder yazmış, hangi teamülmüş o merak ettim. hayatında ilk defa gördüğü ve buluştuğu kız için hesap ödeyen adam net eziktir. hatta daha da ileri giderek ben o tarz adamların net osbirci oldukları kanaatini taşıyorum.
Ben davet ettiysem eğer öderim, davet etmediysem yine ödemeye çalışırım. Sevgiliyse o kişi konu tartışmaya açık.
Normal kadındır. Bazı tipler var hep parayı erkek ödesin tribindeler. Abicim sizin karnınızı doyurmak zorunda mı bu adamlar?
iki o ödüyorsa iki sen ödeyeceksin.
Sonra neden beni eşya gibi görüyorsun.
Ha son zamanlar kadının parasını yemekten zevk alan erkek görünümlü tipler var, onlara başka başlıkta giydireceğim.
Kadın veya erkek ne fark eder ??
Para muhabbeti dönen buluşmalardan nefret ederim ben öderim o öder ne farkeder? Maksat görüşmek olmalı. He hesap ödetmeyi marifet zanneden adamın da kadının da bence yalnız kalması gerekiyor.
Yarın gitsin kamyoncu olarak işe başlasın. Ha bi de bıyık da bırakırsa hiç fena olmaz.

Yahu biz erkekleri sömüreceğiz, süründüreceğiz, başlarını ezeceğiz, sefilleştireceğiz diyoruz siz kalkıp onlara yardımcı oluyorsunuz. Pes, pes!
Güçlü kadın imajı hesap ödeyerek gösterilmez, kendinize gelin!

Edit: ekonomik özgürlüğüm var beybilerim lakin benimki kişisel zevk. Oldu mu?
Hem paramı çatır çutur mac te yemek varken niye bu üretim hataları için harcayayım? Israf ayol!
Yallah.
ekononomik özgürlüğü olan kadındır.günümüzde daha çok erkeklerin ekonomik özgürlügu olduğu için erkekler hesap odemektedir.