bugün

sanırım çok fazla incitilip hayal kırıklığına uğratılmanın bir getirisi. ama Yinede anlamıyorum nasıl bu kadar nefret dolu olabiliyorsunuz ki... henüz tanımadığınız, açıp içine bakmadığınız binlerce, milyonlarca kalp var.
Çağımızın hastalığı olarak niteleyebileceğimiz durumdur. Bunun sebebi, yeni jenerasyonun bir şeyler için çabalamayı tamamen reddetmesi, her şeyden çabuk sıkılıyor olmasıdır bana göre.
Çünkü nefret etmek en kolayıdır, ikili ilişkilerde özellikle ilk anlaşmazlık yaşandığı anda nefret edip, çekip gitmek, emek vermemek kolaydır.
Ama sevmek, sevmeye çalışmak çok daha zordur. Karşındakini çıkarsız, o seni sevse de sevmese de sevmek en zorudur.
Aslında hiç kimse umrumda değil.
görsel
Aslında olmaması gereken şeydir.
Ergen ruh halidir.
Insan ruhunu öldüren, kötü, kesinlikle arınılması gereken bir duygu.
tanıdık gelmiş olan kişinin eylemidir.

görsel
(bkz: herkesi seviyormuş gibi yapmak)
Zaman zaman hissedilendir.
Sabah olunca geçer, merak etmeyin.
Herkes zaten ahlaksız işleri meşrulaştırmak için kullanılan bir kavram olması sebebiyle nefret edilmesi gerekir.
Herkesin biraz şey olduğunu anladığında yapılan.
ergen trendi.

anlamadıkları nokta şu; ben kimseye güvenmem ya da herkesten nefret ederim demek insanlarda aa ne kadar havalı demek ki çok görmüş geçirmiş gibi bir algı oluşturmuyor. aksine benim hiç bir değerim yok algısı oturuyor bana.

çünkü bi akıllı sen değilsin arkadaşım, şu gerizekalı ve bencil yapından kurtul. herkesten nefret edersen, herkes de senden nefret eder. tabi bu ben hepinizden nefret ediyom ama baba lazımsınız gibi bir şeyse olgunluğa varınca geçer. kimse sana güvenmezse kimse seni sevmez. yani bunu demek bana değer vermeyin, benim bi önemim yok demek. bana verdiğiniz sözde durmanıza gerek yok, çünkü ben size güvenmiyorum, sizin de bana güvenmenize gerek yok demek.

sanki kuyucaklı yusuf sanki john wick mına koyim. ne midesizler gördü bu gözler hala sevmek mutluluk veriyor.
temeli kendinden nefret etmeye dayanır.
şu an yaşadığımdır,herkesten nefret ediyorum Allah herkesin belasını versin
dipnot:bela okuyup belanın dönüp dolaşıp beni bulmasını beklemek en büyük hobilerim arasındadır tekrar herkesin allah belasını versin
https://www.youtube.com/watch?v=CdD9tw7PejQ
görsel
Fazla acı çekmiş, insanlar tarafından hor görülmüş ve her daim yargılanmış birinin bu hâle gelmesi mümkün olabilir. (Herkes için geçerli değil arkadaşlar)
insanın kendisinden nefret etmesinin doğal bir sonucudur.
insanları fazla umursamakla alakalı durumdur. dönemsel bir şeydir.
(bkz: bak takılmana)
içinde bulunduğum durum. tam birini seveceğim abi bi bokluk yapıyor ve soğuyorum.beni bu hale getirip bazı şeyleri normal olmadığı halde normalleştiren insanlardan nefret ediyorum. herkesten nefret ediyorum.
ösym ve lanet olası sınavı benim için burda bitmiştir. ewed
(bkz: misantropi)
insanlardan ve davranışlarından nefret etmek.
Nefret demeyelim de, insan sevmiyorum ben
Normaldir.
Hayatı işkence kıvamı yaşamanın öteki adıdır.

insan kendine sormaz mı, hadi ali' den, ahmet' ten, ayşe' den, halamdan nefret ediyorum ama ya geride kalanlar?
Hepsi mi beter, hepsi mi lanet, hepsi mi kötü?!

Başı, iki elinin arasına alıp, düşünme vaktidir jonathan!
Nerde hata yapıyorum, derdim ne diye... Otur ve düşün.
güncel Önemli Başlıklar