bugün

açık ve net kullanılabilecek, arkasından atıp tutulacak kızdır.
iki yüzlüdür.
Size özel ilgi vermemesinin iticiliğidir. Aynı durum erkek için de geçerlidir.
sadece kızda değil erkekte de itici duran cıvık bir davranış bu.
etek boyu kısa olan, vermeye yatkın olan kızdır. en acısı hayatı boyunca sürekli tek gecelik ilişkiler yaşayacak olması.
Herkesle iyi olamayan karakteri bozuk insanlar tarafından kıskanılan ve kedi ciğer meselesine döndürülen iştir. insanlarla aranızın iyi olması iyi bişeydir. Tabi eğer iki yüzlü değilseniz. Yüzüne gülüp arkadan iş çeviren insanlarda var. Ama onlar illaki bir yerde kendini belii eder.
bir tek kendisiyle samimi olmadığı kekoların farkına vardığı iticiliktir.
Herkesle samimi olan sadece kız değil, direkt insan iki yüzlü ve hatta yavşaktır yoldaşlar.
Vardı böyle bi sıra arkadaşım, haiiiy canığğğğm diye koşarak gider diğer kızlara sarılırdı sonra yanıma gelip bu da şunla şunları yapmış ehihihi diye anlatırdı, lise ikide fark ettim durumu aiy canım diye sarılıyoruz ama asla özel bir şey anlatmadım. Anlatılmaz bunlara bir şey, genelde sevilmezler de aslında.
Aslında hiç kimseyi sevmeyen fakat yüzüne gülen herkesle iyi geçinme kaygısında olan insanlardir. Genelde gerçekleri değil hep sen iyisin sen güzelsin derler çünkü yalnız kalma korkuları vardır fakat zamanla herkesi kendilerinden uzaklaştırırlar.
üstüne tost atıp kaçılası kızdır.
kendisi samimi olamayıp kıskançlıktan ne yapacağını şaşıran insanların uydurduğu iticiliktir.
arkadaş yoksunudur.
Böyle kızların erkeğe itici gelmesinin güçlü evrimsel temelleri vardır. Şöyle ki erkek beraber olduğu dişiyi sahiplenir ve testesteron salgılayan diğer bireylere karşı, saldırgan bir tutum oluşturur. Tabi ki günümüzün medeniyet koşullarında, bu tutumunu bastırır ve geri kalanını dişi üzerinde yoğunlaştırır. Başka bir sebep ise korunma iç güdüsüdür. Erkek, rakipleri ile başa çıkamayacağını anlar ve kendine bahaneler üreterek dişiden uzaklaşır. Bu durumda erkek, bu tarz kızları itici bulmaya başlayacaktır.
Izmirli olmasi muhtemeldir.
Herkese iyi gorunmek icin yapmiyacagi şey yoktur.
doğru önermedir. zira bi insan herkesle nasıl samimi olabilir? eğer kişiliksiz bir insansa mümkün olabilir. çünkü herkesin karakteri, yapısı farklıdır ve herkesin birbirini sevmesi, birbiriyle samimi olması imkansızdır. eğer bunu başarabildiyse bana göre kişiliksiz bir insandır.
Herseyi kendi bilir, kimseden zarar gelmez ben anlarim modunda takilan aksine herseyden bi haber tiplemedir.
(bkz: kızların kaya öyle biri değildir ısrarı)
güleryüzün kendine has olmasını isteyen bencil söylemidir.
Doğru olan önermedir.
lisedeyken bi kız vardı işi düşer diye her sınıftan kendine kanka yapmıştı her ders çıkışı başka bir sınıfın önünde beklerdi tikkydi yalnız kalmaktan çok korkardı allahın yavşağı.
Herkes hakkında bir yargısı olan insan çok daha iticidir.
tanıştırdığın insanla senden daha samimi olma yeteneğine sahip olan kevaşe kız örneği. yolda gördüğü herkesle sarmaş dolaş selamlaşma özelliği de vardır. çoğunun ismini dahi bilmez
Mesafe koymayı bilmeyendir ve iticidir.
Asosyaller tarafından da kıskanılırlar. Halbuki kıskanılacak yanları yoktur.
Naber kanka da diyorsa güzel bir tokat atmak gerekir.
(bkz: o benim kardeşim gibidir)