bugün

Değişik birer çar oldukları kanaatindeyim.
farkımız, tarzımız.
Zekidir.
Bilgisi olduğu halde tepkisiz kalan insandır. Çok tan tatmıştır o duyguyu. Ne deniyor o'na,, haa , cooool.
sevmek zorunda da olmayan insandır. justin'i sevmek zorunda mıyım amk?
farkli olma cabalarindadir amma ve lakin en buyuk siradanligin digerlerinden farkli olma arzusu oldugunu idrak edemez.
çok satan kitaplara bok atandır. ivedilikle tokatlayasım gelir.
ayrıcalıklı görünmeye çalışmayan insandır.

her şeyden önce bu insanlar yalnız kalırlar herkesin sevdiklerini sevmedikleri için. bir insan kendine neden bu zulmü yapsın? farklı olan insanlar farklı olmayı diler mi sanıyorsunuz? hayat boyunca uyum sağlamaya çalışarak ömür geçirmek? ve nihayet kendin olduğunda "farklı olmaya çalışıyor bu yauu!" diye eleştirilmek...

keşke müslüman olsaydım, keşke atatürkçü olsaydım, keşke pop müzik sevseydim, keşke tarihe inansaydım, keşke milliyetçi olsaydım... asıl o zaman bir dert kalmaz çünkü çoğunluğa kendinizi bir şekilde sevdirirsiniz.
insanın herkesin sevdiğini sevecek diye kural kaide yok.
örneğin bazı insanlar herkesin sevdiği kuru fasulyeden nefret eder.
herkesin sevdiğini sevmem? ulan napcan nüfusuna mı alacan amk nedir bu farklı olma çabası aslında seviyodur ama adam marjinal olcak farklı bakacak ya sevmiyorum çeker kevaşe.
popülariteye fobisi olan insandır.
bazılarının her nekadar iç dünyası iyi olsada öyle kötü huyları vardır ki sırf karşısındaki insanlara muhalefet olsun diye sevilecek bir şeyi veya herkesin fikir birliğine vardığı bir konuyu sevmeyen ve inatlaşan insan tipi.
sözde özenti olmayan insandır.
sözlükte prim yapacağı kesindir.
somurtkan şirin'in insan halidir.
'sevmiyorum ben kendimi, sevmem ben öyle herkesin sevdiği şeyleri' lafını da söyleyebilecek kişidir. ne laf ama.
kendini ayrıcalıklı görmeye çalışan insan bozuntusudur. herşeyde farklı olanı yapmaya çalışıp dikkat çekmeye uğraşıp, ben de olan başkasında olmasın, benim bildiğimi herkes bilmesin mantığıyla hareket eder.