bugün

bu tiplerin birde bağırarak * konuşanları vardır ki hiç çekilmez.
birde el kol hareketleriyle konuşmayı destekleyip,bağıran ve bunun yanında etraftakileri de susturan tipler vardır.
telefon çaldığın da bulunduğu yerden panikle kalkma, kuytu da köşede konuşma ihtiyacı hissetmeyen insandır. nolmuşş yani..
asılması gereken insanlardır.nokia ar-ge cileri bu konuda geniş çaplı bir araştırma başlatarak operatörlere gönderecekleri -aradığınız kişi şu an kalabalık ortasında bulunduğundan görüşme yapamazsınız.müsait bi yere geldiğinde tekrar deneyiniz...gibi repliklerin alt yapısını oluşturmaya başlamış bulunmaktadırlar.vay hayvan vay.nasıl konuşursun sen telefonla ulu orta
(bkz: anladın sen onu)
bir demet tiyatro'da orkide diye bir karakter vardı.sürekli telefonla konuşurdu.ilginç bi tipti.onu hatırlatan insan çeşididir.
çok önemli bir insan edasıyla,çok önemli birşey konuşuyormuş gibi,en saçma cümleleri bile, en ciddi şekilde söylemeye çalışıp,şekil yaparlar.tabii o şekil saylırsa..
herkesin ortasında telefonla konuşması değil bağırarak çevresindekileri de muhabbete dahil etmesi kötü olan insandır.
bunların bir kaldırımdan diğer kaldırıma bağıranları da vardır biri de benim arkadaşım. 10 metre öteden izliyorum kendisini, soran olursa deli, karışmayın diyorum.