bugün

artık karşılaşmaktan bıktığım yüzleşmekten yorulduğum gerçektir. kimseye bişey söylenmiyor herkes ordinaryus profesör tarih sosyal bilimci yada stephen havking gibi bir deha zannediyor kendini. herkes karşısındakini küçük görüyor aşağılamaya çalışıyor. unutmayın ki ne kadar küçülürseniz o kadar büyürsünüz. boş başaklar dik durur sevgili ordinaryüs prof. arkadaşlarım benim. egolarınızdan komplekslerinizden biraz sıyrılın yaşınız kaç ki sizin...
bir kişinin herkesi bok sanmasından yeğ bir durumdur.
cümleyi kuranın kendini bir boka yaramaz hissediyor olması tespitimdir.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
olağan bir durumdur. zaten normalde birkaç kişinin kendini bok sanması gereklidir, herkes niye bok sanıyor kendini.

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
(bkz: sözlük yazarlarının kendini bir bok sanması)
(bkz: herkesin içinde bir bok var)
Bu mantıkla tüm sözlük yazarları bir boktur. nasıl mı ?
yahu burada herkes bilgi vermiyor mu ? kim ne düşünüyorsa, ne biliyorsa onu söylüyor. tamam işi fazla ciddiye alıp abartanlar da yok değil ama herkese bok atmakta hoş değil.
(bkz: Açılın ben bokum)
Kendileri aynen düşündükleri gibi 'bok' olan kişilerdir.
ben de bok sanıyorum kendimi bak valla, kendimi bi bok sanmadığım zamanlarda ağır depresyona giriyorum ordan biliyorum.
(bkz: kibir)
Böyle bi kendini beğenmişlik, bi küçük dağları ben yarattım havası, bi göt kalkmaları falan. Böyle pis şeyler.
çünkü herkes bok.
küfür ederek bir konu üzerinde hakimiyet sağlamakta egoistliktir, yaptığınızın da doğru bir tarafı yok.