bugün

"biz aslında ülkece kendi aramızda anlaştık seni yiyoruz kardeş, yok öyle birşey kimse aşık felan değil" diye cevap veilerbilecek entry.
benim de şaşırarak izlediğim durum . insan aşık olmaya niyetlenince olabiliyor sanırım.
sözlüğün yaş ortalamasını belirtir ancak kötü karşılanmaması gerekir bence.
Aslında herkes aşıktır birilerine bazıları saklar, bazıları bir süre önemsemez ben lise 2 de önemsemeye başlamıştım aşkı.
365 günün 365 gününü de aşık geçiren insanlar yüzünden isyan edilen durum. o aşık bu aşık vay arkadaş.
hepsi De acı çekiyor.
(bkz: insan hayret ediyor)
Evet hem cok da güzel atisirim.
(bkz: kavram kargasasi)
Herkes aşık oluyorsa ben neden yalnızım diyerek çürüteceğim önermedir. Sonuçta o ona o ona derken elbet birinin de bize aşık olması gerekirdi.
Tövbe estağfurullah herkesin aşık olması durumudur.

Hakikaten niye böyle herkes, niye aşık. Herkes mi aşık ulan. Biriniz de aşık olmayın, hayat güzel kuşlar uçuyor diye pozitif gezin. Harbiden bak yapmayın bunu kendinize, üzmeyin tatlı canınızı.
hangimiz sevmedik be usta.
insanların genelinde bulunan kısır döngüdür.

birine aşık olurlar, mutlu olurlar, sonra üzülürler....yine aşık olurlar, mutlu olurlar, üzülürler....yine aşık olurlar, mutlu olurlar, üzülürler.
Ama nedense benim olmamam.
Ben de istiyorum ama karşılıklı olacaksa.
Aşk güzel bir duyguymuş galiba ama henüz tatmadım.
Ama bana değil.

O yüzden beni bağlamayan olay.
hayret bişey ya!
ona biz karar veremiyoruz işte. tanrının bir lütfumu ? yoksa cezasımı orası muamma .