bugün

2015 - 2016 eğitim ve öğretim yılında herkese başarılar dilemek kadar saçmadır. ne demek herkese başarılar? hak edene başarılar dilemek lazım. adam parasıyla ya da torpille istediği yere giriyor, istediği diplomayı alıyor, sizler de başarılar diliyorsunuz. oldu amk başka? Ulan bi kuzenim var. geri zekalının bayrak tutanı. kolejlerde parayla okul bitirdi. şimdi de güzel sanatlarda çamurdan yarrak yapıyor. biz de ülkece bunlara başarılar diliyoruz. nah dilerim amk.
(bkz: merkez bankası para bassın dış borç kapansın fikri)
Memur olmak için işi gücü bırakıp evine kapanan sert bir sürecin sonunda memur olan insanlara 7 sülalesini memnun edecek tarzda tazminatla mümkün olandır.
Herkes memur olursa kimse çöpçü yada insaat iscisi olmak istemez
Bu yuzden en iyisi calistigini isin hakkinin verilmesi.
Herkesi memur yaparsan kim firinci kim pazarci kim boyaci olacak ama onlari da maasa baglayabilirler boyle bir sey tum ulkemiz icin guzel olur ve issizlik biter insanlar is kaygisiyla gece uykusuz kalmaz.
1940 lardan 70 lere uzanan politikadır. 2 kazı güdemeyecek hödüklerin memur yapılıp şuan bir çok üniversite mezunu çalışandan daha yüksek emekli maaşı almaları ile devam etmektedir bu yağma. sefasını bu ihtiyar andavallar sürer, cefasını yeni nesil 65 emeklilik yaşı ile çeker. haram olsun...
(bkz: sen ağa ben ağa inekleri kim sağa)