bugün

isviçreye filan komşu olsak güzel olur. taşırken konyayı burada bırakalım ama.
trabzort' u falan götürmesek.
hazırmıyız? bahçesi olmayanlar sokağı kazısınlar.
Okyanus kenarı olsun bari azıcık nefes alak.
Hmm güzel. Peki ülkeyi nereye taşıyoruz?
gezi zamanı sanırım, taywanlı bir animasyon sanatcısının 3-4 dakkalık bir animasyonunda bu da görselleştirilmişti.

linki bulduğumuz da çakarız.
Türkiye'yi şili açıklarına taşıma planımı defalarca naklettim, ilgilenen olmadı.
görsel
senelerin inci sözlük başlığı. çalarken kaynak belirtin.

edit : beni neden eksiliyorsunuz ?
edit 2 : kaynak belirtildi. teşekkürler. yoksa vardı da ilk başta ben mi görmedim ?
cebelitarıktan geçemeyiz.

konu kilit.
abi güzel yazmışsın da ben bu planı 2 ay önce okumuştum bir yerde ya.
ayrı yeten bahçesi olmayan insanlar ne yapacak bak şimdi birde o var?
görsel

şimdi herkes bahçesine bi tünel kazsin yarin gece saat 11:30 da ülkeyi Hawaii nin yanina taşiycaz. tüneller hazır olunca içine giricez ve tam 11 buçukta bismillah deyip çekyat taşır gibi omuzlayip kaldiricaz ülkeyi hah. şimdi bak söyle yapıcaz beyler istanbulun bati yakasini Doğu yakasının üstüne koyunda kaybetmeyelim o ufak parçayı. neyse beyler. içAnadoludakiler hafif eğilicek batidakilerde parmak ucunda yukselicek. Ülkeyi ön kaldiricaz. neden mi yapıyoruz bunu, Kürtler Irak ve suriyeye yuvarlansin diye. hah. sonrada ülkeyi hawaii nin oraya yerleştiricez. şezlong falan işleterekte ülke ekonomisini büyütmüş olucaz

- aga yol uzun derseniz itayada ülkeyi venüz dağın üstüne koyup dinlenebiliriz isterseniz

- Akdeniz ve Karadeniz kisimlarinda güçlü adamlara ihtiyaç var beyler ülkeyi düşürürüz falan allah korusun yan yatıverir güzelim ülke

- beyler ülkeyi yerleştirince yavru vatan kibrisida taşıycaz kibrisli vatandaşlar korkmasin

- işler yoluna girincede Çingenlere bi 20 lira falan ateşliycez. geceleyin adaları at arabasına yükleyip kaçtricaklar. böylece mışıyn kompleyt beyler.

Alıntı: inci sözlük.