bugün

para para para diye üzerinize çullanan en yakınlarınızdan tutun da dış kapıların mandallarına kadar her cinsten insanın sabrınızın amına koyması ile fikslenen lanet olası eşik.
Şüphesiz saat 10da başlayan derse gitmek için henüz hareket etmiş olmayı gerektiren eşiktir.

1 saat yol amk, inşallah dünyanın en zor işini yaptığını sanan bir amına kodumun akademisyenine denk gelmem.

Her an ağlayabilirim bu arada bıhtım. Aaaaaaa diye bağıracağım şimdi.
Gencecik bir insanken, sırf acemisiniz diye tüm absürt işlerin yaptırılması.. Evinizin dağın başında olması ve arabanızın olmaması... Şehirde az insan olduğundan ve insan sevmediğinizden sosyal hayatınızın olmaması... Rahat etmek bir yana dursun, sadece kendinizi idame ettirebileceğiniz bir ekonomik düzende yaşamanız...

Daha kötüsü elinizden hiçbir şey gelmemesidir. Allah ım sen ruh sağlığıma mukayyet ol.
Yokluktan kaynaklanır.

Taş gibi kızlar kollarda olamıyor hemen...

Yürüyorlar sokak sokak ama neredee açlıktan gebersek şurada fıldır fıldır yürüyecekler.

Bilgisayardan bile vazgeçerdim...
Hiçbir şeyin beni mutlu etmediği ve hatta çoğu şeyden de nefret etme boyutunda yaşadığım şu dönemlerde işin içinden nasıl çıkacağım bu döngü nasıl kırılacak hiç bilmiyorum. Her şey mi anlamsız, saçma gelir bir insana ya. Geliyor işte.