bugün

o an hep öyle kalır. geçmez sen gidersin ama o hep orda kalır. bi süre sonra hayata yeniden başlamayı denersin ama olmaz çünkü artık herşey bitmiştir.
hiç mi yok sorusunu duyduğun andır.
herşey bitmez. bazı şeyler biter ama bazıları halâ kalır. o yüzden herşey bitti demek bir nevi ben cahilim demeye benzer.

bir benzeri için: (bkz: bazı şeyler değişir ve neyse ki bazı şeyler hiç değişmezler).*
şu iki gündùr her dk. artık akışìna bırakıp sonumu bekliyorum.
tam bir çıkış yolu ararken aklına gelen ve gitgide güçlenen o umudu fikir almak için birileriyle paylaştığında onların hiç etkilenmediğini ve o çıkış yolunun çok da mantıklı olmadığını gösteren donuk bakışlarıyla karşılaşmaktır.
peşimden koşan dükkan görevlisi elimde silah ve paraların olduğu poşet aşırı adrenalin yüklenmesi sonucu titreyen vücut (hemde her yerim) gücümün bittiğini düşündüm ve son bir umutla koşmaya devam ettim ve dükkan görevlisi peşimi ara sokakta bırakıp geri döndü (sanırım onu ara sokakta öldürebileceğimi düşündü ve korktu) diğer görevli donup kalmıştı dükkanda. hala o akşamı düşünür ve heyecanlanırım bunu nasıl yapabilmiştim nasıl cesaret etmiştim hayatımda ilk defa böyle birşey yapmıştım ve herşeye rağmen iyi ki yapmışım bu yaptığım en çılgın şeydi. ve ah evet silah kuru sıkıydı. gerçek olsaydı beni peşleyemezdi sıkardım bir yere.
kredi borçlarınız yüzünden evinize haciz gelecektir.çaresizlik içerisinde son paranızla bir malboro alırısnız.eskiden hobi amaçlı almış olduğunuz süperpozeyi tam dolduruş yapar ve önce eşinizi daha sonrada çocuklarınızı kafasından vurarak öldürürsünüz.sıra kendinize gelir, birde kendinize sıkarsınız bi bakmışsınız ölmemişsiniz.her şeyin bittiği an budur.haberlerde izledikleriniz survivor değil.dünya ve gerçekleri.
her şeyin bittiği andır.

plakete gerek yok çiçekleri evime gönderin.
motor kazası yaptığım andır benim için. o an hayatın film şeridi gibi gözünün önünden geçer ve dersin "bitti oğlum her şey ölüyorsun"...
Annenin öldüğü andır. Başka da bir şey değildir, her şey annen gittikten sonra gider.
Ekonomi öğretmeninin çözemediğin soruyu aynı sınavda 3 kere sorduğu an.

Bkz: 3 kere aynı soruyu sorup 2 soruyu yarım bırakmak...
+
Bkz: "cumledeki eksik kelimenin ilk harfi nedir" sorusunu sorabilmek.

(bkz: kokain)
halı sahada yediğimiz 7.gol.
lysden sonrası. önceside var tabi. iyi bir üniversiteye gider tutunurum diyordum. ama olmadı kısmet deilmis. bir sene daha hazìrlanamam.
(bkz: sneijder)
mutlaka yeniden birşeylerin başladığı an'dır. ama iyi ama kötü. ekseriyetle kötü.
ekstre zarfının açıldığı an.
bütünleme sınavlarının biteceği ana tekabül edebilir.
son nefestir zira çıkmadık candan ümit kesilmez.
eto'nun bittiği andır.

o bile bittiyse her şey bitmiştir artık.
https://s-media-cache-ak0...769b8e242873c90dcaba7.jpg