bugün

sevdiğim kızdır. yararlanabildiğin kadar yararlanırsın bu tür kızdan. mis gibi. işin bitince at çöpe.
olmayan kızdır.
herkes tarafından sevilen ortamlara çabuk giren ama uzun ilişkiler için uygun olmayan popüler kültür destekçisi kızdır.
Türkiye'de olmasada batıda var olan kızdır.
özgürdür. meme onundur, vajina onundur, sevişir. kime ne?
Vardır ne yazıkki.
hayat benim hayatım , alan memnun satan memnun sanane, göt benim götüm değilmi arkadaşım ve bu tarzda bilimum cümlelerle çemkirmeye hazır bulunan kızdır.
komunist , solcu yardımlaşıcı bir kızdır .
dediğin gibi herkesin yararlanmasını ister , halkın bağrından kopup gelmiştir .
olsada yesek dedirten ama Türkiye de bulunmayan kızdır. varsa bi mesaj atın lan çaresizim.
karşı cinsin bütün organlarına en çabuk adapte olabilen kızdır(muhtemelen karı vasfına ulaşmıştır). akarı kokarı olmaz. ergenlik döneminde patlama yaparlar. biz ki ustasıyız sevişmenin sloganının çıkış noktasıdır. fakat ne hikmetse sanal alemde gayet namusludur.
bar tuvaletinde bile sevişmeye razı kızdır.
edit:üstteki kız lafını lafın gelişi anlayalım büyük ihtimalle kız değildir.
Nadir bulunur ancak tatmaya değerdir . Lezzetlidir .
adem' ini aldatır. bu arada her adem' in bir havva' sı, her havva' nın da bir adem' i vardır. biz maymun değiliz diyebilmek için...
türkiye'de rastlayacağımı sanmadığım kızdır. en azından gençlik yıllarımda görmeyeceğimi tahmin ettiğim ama görsem ne güzel olacak kızdır. allah akrabalarımızı bu duruma düşürmesin diyeceğim kız tipidir aynı zamanda.
amme hizmeti yapan kızdır.
Gizli kezbandır. Ya da rekor denemesi yapıyordur.*
Böyle kızlar yerden yere vurulsa da, erkeklerce "ah bize de bi tane düşse ne var yahu?" diye iç geçirtip durduk yere çelişki içine düşüren bir kız tipidir. Erkek versiyonları her türlü haltı yediği halde matah bir şeye sahipmiş gibi övünebilse de böyle bir şeyle övünen kız görmek zordur...
Hastalık muhtemeldir.
hep diyorum her önünüze gelenle yatmayın. bir arkadakini deneyin.
tc kimlik numarasını sildirip yerine motor şasi numarasını yazması gereklidir.
(bkz: patlak kız)