bugün

salgın olandır. bir kar yağmasına bakar . her yeri kar kapladığı vakit ne ağrı kalır ne sancı , salgın biter.
artık etkisini aylarca gösteren upgrade virüstür. ara ara şiddetini arttırır ara ara azaltır. öldürmez süründürür.
kişisel gelişime inanan grip virüsüdür. secret, 10 adımda daha iyi bir hayat, reiki vb. gibi kitapları yalayıp yutmuştur. *
Bir tanesi ile zor ugrasirken, kendisini gelistirmis versiyonu ile nasil ugrasiriz detirten virus.
doğa ananın insana attığı tokattır. dünyanın son umududur. artık veba derecesinde çoğalıyoruz. altı milyar ve gittikçe artıyor. sağlam bir virüs sayesinde ölecek milyarca insan ancak bu dengeyi yeniden kurabilir.
şu anda beni tamamen ele geçirmiş olan iğrenç virüs. iğrenç birşeysin grip sen, insanı süründürüyosun. elimde portakal suyu, ilaçlar... ki beni en çok kendime getiren, minnetlerimi sunduğum hap theraflu şu sıralar. bütün gün halsizlik içindeyim. bize bunu yapan varlık ne peki? tabi ki virüs. peki kim bu virüs? insan oğlunun en büyük düşmanı, mikrospik tanecik. daha canlı mı cansız mı bilim adamları ona bile karar veremiyorlar, kendisine ait bir hücre zarı yok, hücre zarını geçin metabolizması bile yok, seni beni sömürüyolar işte. işte böle naletler, çıkın artık bünyemden, tatildeyim bırakın geziyim eğleniyim hangi arada bünyeme girdin anlamıyorum ki sinsin virüs sinsi öyle sinsisin ki her sene daha da temkinli geliştirilmiş geliyosun karşıma.seni Allaha havale ediyorum geliştirilmiş virüs, elbette insanoğlu bulucak seni kurutmanın çaresini,bekle sen bekle at havanı görücem 20 yıl sonra seni...