bugün

benimdir.

tamamen doğal yazdığım için böyledir, kasmıyorum kelimeleri içimden geldiği gibi sizlere iletiyorum.

mesela şuan içimden "amınıza koyayım size bişey olmasın" geldi. iletmem lazım yoksa çatlarım.
doğru söyleyen yazardır.

kendi yanlışlarını kendine doğru yapmışlarca eksilenir.
Seyircilere oynamayan yazardır.

Edit: bak mesela şimdi seyircilere oynadım. Şaka şaka.
Bir yerlerde yanlış yapan yazardır.
Aklında hep acaba yine ne yaptım düşüncesi olur.

Hayatın vurduğu yetmezmiş gibi bir de sözlük vurur.
Benimdir.

Her yazdığımı eksileyen biri var. Bulacağım...

Edit: "bir"i değilmiş.
aha ben.

edit: ha umrumda mı değil.
Benimdir. Sebebini bilmiyorum.
(bkz: tantuni ve limon)

haberim olmadan fişlediniz mi ne yaptıysanız artık.
insanların çekemediği yazardır.

Ateist olmam ve paramın olması kiskanılıyor. Özellikle müslümanlar özgür bir ateist olduğum için kıskanıyor beni, farkındayım. Devam edin.
Ya trolldür eksilenmek için yazıyordur. Ya ilgi orospusudur artılanmak * için yazıyodur ama sevimli yazarlar tarafından eksileniyorlardır. Ya da cidden boktan yazardır.
farklı bir düşünceye hakaretsiz, tahriksiz biçimde yönelttiği eleştiriler fanatikler tarafından tahammülsüzlükle karşılanmış yazardır. bildiği yolda ilerleyip kendini üzmemesi gerekir.
ya troll ya da sevmeyeni olan yazardır.

Trollse emeklerinin karşılığını alır. Fakat haklı haksız her entrysi eksi alan normal bir yazar ise takıntılısı vardır. Ona eksi vererek rahatlar. 3 gündür böyle birkaç tip tarafından uzun entrylerim özellikle okunmadan direk eksi alıyor. Ne diyelim rahatlıyorlarsa ne ala.

iyi bayramlar seri eksici, iyi bayramlar zall, iyi bayramlar sığır, iyi bayramlar ohhh.

Herkesin bayramı müb.. kutlu olsun.
Bir televizyon kanalına, bir ünlüye, bir filme vs sallayınca eksilenmeyi anlarım da erkeklerde çekici bulduğum özellikleri, sevdiğim şarkıları yazdığım entryleri neden eksilersiniz anlayamıyorum gerçekten. Benim zevkim, benim beğenim yani göreceli kavramlar bunlar daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
(bkz: Ruskekosu)

Hepinizi çok seviyorum.

Bakalım yine eksileyecekler mi.
doğru yolda ilerlediğine daha çok inanan yazardır.
Kendi yorumumu katmadan sadece haber başlığı ve içeriğini paylaşıyorum eksi alıyorum, haberi ben yapmadım ki bana niye kızıyorsunuz.