bugün

Türklerin dedeleri bazılarının dedelerini cenk meydanın da siktiği için söylenilen sözdür .
bu tespiti yapan kişi türk kökenini lut kavmine bağlamış herhalde...
teselli bulmak için edebiyatını konuşturmuş yazar hedehödösü. lakin yoktur öyle birşey.
-nerede bu gay ben bende varmış bulamadım bi türlü ya neremde acaba lan
+bengay mı dedin oğlum? maça mı lan yine
-yok ya he he bengay yani gay değilimde of anne bi dakka gay şimdi benim içimdeydi öbürü annemin dediği bengaydı ama o başka evet evet neyse ben erkektim ama gay oluyormuş içimdede varsa nerde ama olanda çıkıyormuşta bu en sonunda! yok ya benden çıkmadı şu ana kadar rahat olayım! kafam gitti ya ben karıya gidiyorum anne bengay kalsın maç iptal.
biri bunu yapmalı idi artık,

(bkz: entry nick uyumu)

(bkz: yazacak bir şey bulamayınca klişe entry girmek)
Yatılı okulda artıs gösterir. (bkz: yatakhane ortamı)
her insanı kendi gibi bilme durumu.
(bkz: Hoşgeldin harun abi)
Gay bir arkadaşımızın sol frame i piç etme çabasıdır.
pasif söylemidir.
şu gizli gayi alıp bir parkta allah rızası için gezdirsek
adam sıkıntıdan patladı içerde...
(bkz: insan herkesi kendisi gibi sanır) .
türk kızının birbirlerine olan tavırları ve fiziksel muameleleri bizim bu davranışların gayet normal ve gaylik dışı oldugunun göstergesidir.
(bkz: ibnelik parayla mı)
bunun tek sebebi Türk kızlarının çoğunun yüz vermeme konusunda ısrarcı ve istekli olmasıdır.
(bkz: hepimiyiz ibneyiz)
gayliği meşrulaştırmak için söylenmiş söz öbeği.

ve buna prim veriliyor burada.

midemi bulandıran, tiksindiren ve tıpta 'hastalık' olduğu kabullenilmiş olan gayliğin meşrulaştırılmak adına bu kadar dibe de vurulması ve bazılarınca buna alkışta tutulması zavallılığın son noktası.

lütfen gidin tedavi olun, gaylikten kurtulun, bu hastalığı atlatın.
pembe bey pardon yani pembe hanım. üff ne diyeceğimi şaşırdım. lütfen siktirip gider misiniz.
aslen yazarı ilgilendiren bir sosyal durumdur.

kişi içinde kalmış gizli duyguları sözlük aracılığı ile yansıtmış.

herkesin kendisi gibi olarak gören ibenelik bulaşıcı değil , psikolojik sorundur.

çocuk oyunlarında ibnelik çıkatan yazarın itirafıdır. * *
- beylem puşt gibin, ibne gibin bişey.
Ibnelerin uydurdugu yalandir. Milleti zorla ibne yapacaklar arkadas. Tovbe.
Her gayin içinde de 'taş fırın erkeği olabilirdim' özlemi olduğundan üzerinde pek durmayı gerektirmeyecek eksik tespittir. Objektif değildir.
(bkz: oğlum bak git)
kaşınma denilir bu kişilere ben de gaylik felan yok.
ama karşı taraf bunu anlamaz.
ben bir bay der kaçarım o gay e.
'Her türk erkeğinin içinde gizli bir gay vardır' cümlesi tamamiyle saçmalıktan öte gitmeyen iftira niteliği taşıyan bir önermedir.
böyle konuşan birine bırak içinde kalsın denmelidir.
düz mantıkende her geyin içinde de gizli bir türk erkeği vardır. bu durum sonsuz bir küme içinde devam eder gider.