bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    her türlü zarti zurtu dinleyen insan modeliyle karistirilmamasi gereken insan modelidir..her türden güzel parçalari dinler, winamp listesi çok renklidir bu insanlarin..robbie williams'dan sonra ibrahim tatlises'den sonra nirvana, sonra da beethoven çalabilir..sevin onları.. *
    3 -3 ... atan alir spor
  2. ?.
    *ne tür müzik dinlersin?
    sorusuna cevap olarak;
    -valla güzel olan her müzügü dinnerim ben yaa ehe mehe..
    diyen insandir.
    3 -1 ... chosen
  3. 1.
    müzikten anlayan,ayrım yapmayan,her ortama uyum sağlayan insandır.
    4 -3 ... kısmetsiz
  4. 2.
    rock bar'dan çıkıp, bi lokalde fasıl eşliğinde bi büyüğü devirdikten sonra hande yener'le coşup, ibrahim tatlıses'le ağlayan, yavuz bingöl'le sevdiceğini düşünen insan modelidir. ayıplanmamalıdır.
    17 -2 ... redwinemania
  5. 3.
    onlar kesinlikle "müziğin evrensel olduğunu" düşünenlerdir.kulağa hoş gelen,anlamı olduğunu düşündükleri,ruh halleri o an neyse onu dinlemeyi tercih ettikleri müzikleri dinleyen,her müzik türüne aynı mesafede duran ve aralarında ayrım yapmayan insanlardır.
    4 -1 ... asiti kaçmış kola
  6. 4.
    önyargılardan uzaktırlar.
    ... klimanjaro
  7. 5.
    "ben sadece şunu dinlerim", "ben hayatta pop dinlemem", "ben metal dinlerim okadar..." tarzında konuşan insanlara karşı "ben o an canım ne isterse onu dinlerim" diyen kişidir. ve gerçekten de öyledir. bu insanlar canları ne isterlerse onu dinlerler. bir insan günün 24 saati arabeskçi, günün 24 saati metalci...v.s. olabilir mi? bence olamaz. haa...dolayısıyla sadece metalcilerin sadece arabeskçilerin sadece hip-hopcıların oluşturduğu arkadaş grublarınada giremezler. girselerde rahat edemezler.****
    6 -1 ... zero95
  8. 6.
    kalıpların insanı değildirler ibrahim tatlıses sarhoşumundan aldıkları zevki maria callas tan la mamma mortadinleyerekde alabilirler sod dan spiders ı dinleyerekte.
    2 ... örümcekkafalı
  9. 7.
    her tür müziğinde hepsinin dinlenilmesi pek olağan gelmedi bana
    petek dinçöz ile başlayıp, ardından ibrahim tatlıses, sonra vivaldi ve gülşen, sonra bi evanescence, kardeş türküler, gökhan özen, akabinde nana mouskouri, hakan taşıyan, the cure * ....
    mümkün mü ? sağır olmaları muhtemeldir.
    1 -5 ... olric
  10. 8.
    yemek ayırmayan insan modeliyle büyük benzerlik gösterirler.
    2 ... evildeth