bugün

Internet kafelerde bolca karşılaşacağınız counter strike oyuncusudur.Genellikle kafenin egemen grubundan liseli gençler olurlar,bilirsiniz küçük çocukların yanına gidip "bi el yapıyım mı?" diyen,internet kafenin sahibi gibi kafe önünde durup sigara içen,ailesinin komşulara "bizim çocuk bilgisayarcı tüm gün bilgisayarda" dediği,veresiye counter strike oynayıp iki de bir kafe sahibine "abi benim borcum ne kadardı?" diyerek kafe sahibine sanki borcunu yakın zamanda verecekmiş imajı yaratmaya çalışan adamlardır.
Özellikle oynadığı serverda kendinden yaşça küçük çocuklar varsa,herşeyi bu çocuklardan bilir.
Oyun sırasında yanlışlıkla pencere tuşuna basarlar ve haliyle oyundan çıkarlar,hemen kulaklıklarını çıkarıp sağ ve sol ellerini kasalara koyarlar ve ayağa kalkıp "Server!",Server kim!","Napıyosun sen abicim?" diye sorular sorarlar.Çocukların korkuyla abi biz oyundayız birşey yapmadık cevabı üzerine masasına oturup oyununa devam eder tabi bu kızma evresi o sırada internet kafede mynet sohbete girmek amacıyla bulunan bir kız varsa daha uzun sürer.
Oyun oynarken kendilerini şekilden şekile sorarlar,her vurulduklarında hile yapıldığını düşünen oyunculardır,olmadık bir biçimde vurulduklarında yine aynı pozisyonda(bilgisayarlar bitişik dizildiğinde kasaların kol mesafesinde olması sonucu,ayağa kalkıp kolları kasaların üstüne koymak)"Kim O?!" diye bağırırlar,devamında "hile yapma skerm" tarzı cümleler gelir,çocuklar adamı gördüklerinde vurmaya korkarlar e haliyle zevksiz bir oyun geçirirler,tecrübe ile sabittir.Bir keresinde böyle yapan adamın nickiyle dalga geçmeye çalışmıştım,nicki karakuleydi ben de ak kule yapmıştım ve adam benden 4 yaş büyüktü,az kalsın sopayı yiyorduk.
netice de Allah böylelerinin topunun belasını versin
'adam gibi biri gursun len su sorviriii' cumlesini sik sik kullanan insandir.