bugün

doğru bir sanıştır. şöyle ki, pkk lıların hemen hemen hepsi -amerikalı ve rus olanlar hariç- kürttür. burdan hareketle çıkan önermedir.
Hiç beklemediğiniz dindar bir kürtün: hdpye oy verdim tayyip hizaya gelsin dediğini duyuncaya kadardır.
Üç tip kürt vardır.

Ya dağdadır.

Ya bilfiil yardım yataklık ediyordur.

Ya da sempatizandır.
Kürtlerin içinde kalıp 14 ay askerlik yapan biri olarak, sadece tek birinin 20 tane kellesi olduğunu görmeden önce bende böyle düşünürdüm. Korucularla Birlikte katıldığımız operasyonların sayısını bile unuttum.
Bu tip düşünen ve bu fikri destekleyeni çukura doldurup yaksalar üzülmem. Kendi vatandaşını tanımayan bu tipler hiçbir konuda bilgi sahibi olamazlar. Defolup gitsinler bir zahmet. Pkk dediğin bir partiydi ve silahlı örgüt haline geldi. Hiçbir parti bir ırkı ya da bir topluluğu bütünüyle temsil edemez. Tüm kürtler pkklıdır demek tüm kürtler pkknın ideolojik çizgisini kabul eder demektir ki bunu diyen kişi çok basit sosyolojik gerçekleri dahi kavrayamamış ve belki de kavrayamayacak olan bir beyinsizden başkası olamaz.
Ben kürdüm arkadaş ne pkk ile ne sivil uzantılarıyla bir işim oldu. Üniversite hem Ülkücülerle hem pkklılar kavga ettmişliğim var. iki grupta bana göre teröristtir vatan hainidir. Biri devletin gücünü arkasına alıp zulmeder öteki örgütün gücünü alıp zulmeder ikisinin de canı cehenneme. Türk gençleri banka sırasında askerlik yaparken ben cudi dağında gabarda operasyonlara katılıyordum. Orospu çocukluğunun alemi yok vatan seversen vatanın için çalış değilsen elaleme iftira atma.
sanmak diye bir şey yok. öyle olmayanlar zaten var. hani hiç kürt arkadaşım olmasa da sallasam bu sanmak olurdu evet. dikkat çekeceğim diye şerefsizlik yapmanın alemi yok. bizde d ışid kafalı piç çok ama ben bunu müslümanların ışid kafalı olmadığını sanmak diye başlığa döksem etmediğiniz küfür kalmazdı. az insan olun.