bugün

(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: başlık nick uyumu)
bol bol keçeli kalem depolamayı gerektiren "fantezi" dir. malum sözlükte bir çok kadın yazarımız var her birisinin nickini her gün tek tek eline yazmak için bol bol kalem lazım..
odaya girdiğimde ayçiçeği eline almış sapını sıvazlıyordu. kimdi bu? neden elinde ayçiçek vardı. utanarak diğer odaya kaçtım. gördüğüm manzara deminkinden de beterdi. bu sefer de sürekli örgü ören bir kız vardı. oklavaya örgü örüyordu. bitti örgüsü ve oklavaya geçirip, iştee buuu diye bağırdı. yukarı aşağıya oklavayı sokup sokup dudaklarını ısırıyordu. offf neden bunu yapıyordu. ordan da kaçtım ve kendimi balkona attım. keşke atmasaydım. elinde kanlı bir pedle '' regl oldum oleyyy'' diye bir kız çığlık atıyordu. ne oluyordu burada. kimdi bunlar. telaşla evden çıkmak istedim. tam kapıyı açarken biri ensemden yakaladı. minnak pipili misin diye fermuarımı açıp çüküme baktı. utanıyordum ama onun umrunda değildi. sonra diğer kızlar da gelip göt üstü beni yere oturttu. karşı koyamıyordum. herkes üsütme çıkıp öpüyordu. öpüp işi biten selfi çekip anın görüntüsünde paylaştı. sırasını savan gidiyordu, sırasını savan gitti. artık dermanım kalmamıştı ve en son '' 70. bininci entryi sana gircem evet'' diyen salağın biri geldi. kimdi bu? sürekli '' evet evet '' diyordu. ehhh dedim bütün hıncımı bundan çıkarmak için seccadeyi aldım. '' ne yapacaksın seccadeyle evet '' dedi. sus konuşma dedim ve serdim seccadeyi yere. heh dedim burasıymış tamam. '' ne neresiymiş evet '' dedi. kıble dedim, kıble burasıymış. sonra çevirdim bunu kıbleye. sabaha kadar '' evet evet evet evet '' deyip durduk. hiç hayır demedi. belli o da çok sevdi . güzel fanteziydi...