bugün

Gayet normal değil mi.
Genelde sıcaktan dolayı yapılan banyodur yaz ayları malum hava sıcak...
Her gün yaparım.
arkadaşın dersi 9'da sabah 4'te uyanıyo... neymiş efendim her sabah duş almazsa kendini pis hissediyomuş....... pislik damarlarına işlediyse demek
Temizlik göstergesidir. Metrobüse bindiğinizde ekşi ekşi ter kokuları nasıl ki midenizi bulandırıyorsa, kendi öz temizliginize de dikkat etmeniz gerekir. Full makyaj ama kokan kızlar bakımlı olmuyorsunuz bakım temiz olmakla başlar, bilin istedim.
uzun zaman sonra bugun giremedim . ve uyuşturucu bağımlısı nin maddeyi alamadığı ruh halindeyim.
Iste ben genelde her gun yaparim.
Kepekten muzdarip kişinin yapması gereken ama kara kışın olduğu bi şehirde yaşıyorsa yapamadığı eylem. Haftada 2 yaparsa iyidir. Evdeyken bile banyo yapınca üşüyecekmiş gibi hissederken kışın her sabah banyo yapan kadın kafasını anlayamaz. Büyük ihtimalle bunlar sıcak memleket insanıdır. Gerçi eskiden dolaplarda banyo yapılıyormuş ama Her gün değilmiştir herhalde.
Normal insandır, Temiz insandır. Günün kiri pası gitmeden rahatça uyuyamayandır.
Sıklığına göre Göründüğünden ne kadar sağlıklı tartışılır olan durum. Banyo yapmak basit ve güzel bir tabir ama o üzerinize her gün boca ettiğiniz kimyasal sabunlar, şampuanlar, duş jelleri üZerinize yerleşmiş mikroplardan daha masum değil. Bu pislik içinde gezin anlamında değil ama kullandığınız ürünlere dikkat edin ve bence çok da sık yıkanmayın. Banyo denilen şey kimyasal banyosuysa o kadar kimyasala her gün maruz kalmayın derim. Sadece su ve doğal sabun iyidir.
temiz olmaktır.
günün yorgunlugunu ve pisligini akıtır , güzel bir eylem günlük olmasada iki günde bir yapılması lazım.
eve gelen su faturası merak konusudur ıslak mendile silinsin arkadaş.
kis ayi hergun yapilmasi sakincali bi durum ama yazin guzeldir.
Olması gerekendir. Temiz olun temiz! Yıkanın!
Psikolojiye olumlu katkısı olan bir eylem. Mutlu eder. Akşam Günün tüm yorgunluğu suyla beraber akar gider. Sabah güne daha zinde canlı başlamanızı sağlar. Fakat bu Her gün deriyi sökercesine keselenmek, saatlerce banyoda kalmak demek değildir.
saçlara verdiği zararı göz ardı eden tiplerdir.
yağlı cilde sahip olanların yapması gerekir.
saci cabuk yaglanan,kepeklenen
kisisel bakimina duskun insanlarin icinde bulundugu durumdur.
(bkz: her gün banyo yapmaya üşenen insan)
Sporcular için normal olan davranıştır.
Fuzuli masraftır. ekinoks tarihlerinde yapmak yeterlidir.
Normal olandır.
kış ayında zor ama yazda her gün yapıyorum.
Bu bir alışkanlıktır. Artık bir vakitten sonra bünye kendini pis hissediyor ve her gün banyo yapma gereği duyuyorsun. Ben 3 günde veya 2 günde bir yapan arkadaşlarıma şaşırıyorum. Kendimi kötü hissediyorum her gün yapmazsam.