bugün

öğrenciyseniz çekilmez bir durumdur azizim Bir de Ev Arkadaşlarınız Sigara içiyorsa Çekilmez Bir Hal Alır Aylık 250tl Sadece Sigaraya Gider Ve Aç Kalırsınız.
1 gün 24 saat. ortalama 8 saat uyusan; tuvalet, kahvaltı, dışarı çıkmak için hazırlanmak toplam 1 saat desen; okulda, işyerinde kısaca dışarda sigara içemediğin anlar 4 saat desen; eve gelmek, dinlenmek, yemek yemek, tuvalet, aile ile iki kelam etmek yine en az 1 saat desen toplamda 14 saat etti. geriye kaldı 10 saat. bir pakette 20 dal sigara var ise, her yarım saat 1 sigaraya tekabül ediyor. yarım saatte 1 dal sigara içmek, tarifsiz kederler içinde olmak gerek bunu yapmak için.
yaklaşık 9 yıldır yaptığım eylem. gurur değil utanç duyuyorum ama yine de içiyorum arkadaş ne yapayım. derdin bini bir para.

edit: kullanılan deyimde mantık hatası yapmışım. teşekkürler joseph ck.
3 paket tütün içmek gibi değildir .
özlenilendir.
içen de ölüyor içmeyen de mantığı ile hareket etmektir büyük olasılıkla. ama vakit saat dolayısı ile ölmek var, bir de intihar etmek var. bunun günde 3 paket içen modellerinden var ki o konuya hiç girmiyorum bile. ağzın kopsun, nefes al az.
her gün iki paket içmeden önceki aşamadır.
(bkz: günde 1 paket sigara içmek)
(bkz: aramaya inanmak)
gerek parasal yönden gerekse sağlık açısından yıkıcıdır. Şahsım dahil tüm tiryakilere allah akıl, fikir ve irade gücü versin.
Ayrıca Tüm ayar vermeye çalışırken çuvallayanlara gelsin;
(bkz: aramaya inanmak ama aramamak)
insanın ciğer, dalak, böbrek, mide, ağız, beyin ve ürogenital bölge sağlığını siken olay.
cebimin sülalesini s.ken durum.
sarmaya geç. benim hareketim bu oldu. 5 kişi tek tabla kullanıyoruz ve haftalık tütün masrafım 5 tl
3 paket içmiyosanız sıkıntılı bi durum değildir.
21 yıldır yaşadığım durum.
kurtulmaya çalıştığım ama başaramadığım durumdur.
tam tiryaki insan sigaranın fiyatına bakmaz.

evinden çocuklarının rızkından keser sigaraya parayı verir. insan bir kere bu girdabın içine düşmeye görsün, hem cebinize, hemde sağlığa inanılmaz zararlı bir içecek. gençlere tavsiyedir, kesinlikle bu illete başlamasınlar.
insanın nefes almasını zorlaştıran, koşmasını engelleyen bir durumdur. haftada 70 lira bu şekilde uçuuuup gider. kimi zaman ya bir yemek ya da bir sigara parası kalır cepte. o an kararı vermek zorundasındır. ve kararı verirsin.
- hocam bi marlboro uzatsana şuradan.
Vücuda ihanet etmektir.
hergün 3 paket içmekten iyidir.
günde bir buçuk paket camel soft içmek kadar değildir.
sigaradan anlamaktır.
en iyisi otlakçı olmak. O zaman az sigara içmeye alışırsın. Sonuçta sende sigara yok. Arkadaşın içmeye başladığı zaman saldır. Kaç tane içersen kar.
abartılı durumdur.
bunun her gün 3 paket içenini görmek kadar acı değildir. adam bildiğin smoke olmuş resmen. allah keyfini daim kılsın.
6 ay öncesine kadar yaptığımız eylem. ne zaman ki ailemizin sayısında artış olduğunu öğrendik, o günden beri 4 günde 1 pakete indirdik. yeni hedef 365 günde hiç paket.