bugün

fi tarihinde "bağyan" sevgililerimden biri.

ulen parkta, çarşıda, avm'de nerede fırsat bulursa bi elini atardı mabadıma. evde takıldığımız gün hiç kaçarım yoktu. hele meşhur soslarımı ihtiva eden italyan usulü makarnalarımdan birini hazırlarken gelip gidip çalardı elini altıma. rahatsız olmazdım olmasına da, gına getirirdi amk. bi kere sevişirken parmağını götüme sokmaya kalktı, izin vermedim. o da bi yere kadar amk. prostat orgazmına alıştırıp sonra da ibneliğe doğru seyrimi mi izliycen amk.

çok güzel de elleri vardı la. böyle bembeyaz, pamuk gibiydi. arada kırmızı, bazen de beyaz oje sürerdi. bu el bu kıllı göte sürülür mü amk. derdim bazen.
eli kırılası sevgilidir.
bir erkeğin götüne aynı gün içerisinde aynı kız tarafından 3ten fazla ellenmez.
böyle bir kural var mk bilmiyonuz mu?
Ne güzel bi götcü sevgiliye denk geldiğinizi gösterir. Olsa da kızartsa biyerlermizi diye iç geçirmeye sebeptir varlığının hayali dahi..
ayıpçı sevgilidir.

göte değil o herhalde goethe.
fetişte tavan yapmıştır.
sevişmek onun için çok özeldir. dokunarak hisseder.
umarım ellediği göt sizinkidir. Yolda giderken saat satan zenciye de ellediyse sen şu işe bak.
Müdahele edilmemesi gereken sevgilidir.

Bırakın rahat rahat takılsın.
Başka nereyi ellemesi gerektiğini bilmiyordur.
"sendeki göt bende olsa cinnahta iş bırakmazdım" sözünü hatırlatan sevgili ve eylemi. ele avuca gelsin istiyor demek ki!!
Göt önemli arkadaşlar. Göt her şey. Göt sıkı ise tamamdır ama gevşek ve yağlı ise umudunu kes, perte çıkmış o, çalışmaz o. Delikanlılar lütfen götünüze iyi bakın. Kalça ve baldır kaslarına iyi çalışın.
güncel Önemli Başlıklar