bugün

"Ordan namık atladı ben onu seviyorum derken kaynım geldi ırzımı tuttu sen dedi nabıyosun şerefsiz dedi it herif ben senin karına kaynım desem nolur dedi öyle diyince işte fadimede çıldırdı derken taç oldu. anlayana ;)"

malım ben diyor yani.
yazdığı tırışkadan teyyare iletilerle insanları etkilediğini onlara mesaj verdiğini sanan standartın biraz üstü mallardır.
sinir bozucudur. bir de göz kırpıp " çaktın? " diyenleri vardır ki " bu beni aptal mı sanıyor ha, ne sanıyor bu beni? " diye söylenerek içinizde kişiye karşı, dalma isteği uyandıran tiptir.
yazdığı her kimse artık anlasa da kurtulsak dediğim tiptir.
şaka yaptığını zanneder ama itici durur, cümle kuramamanın verdiği durum ile karşısındaki adamla en kısa yoldan iletişim kuracağını zanneden, gıcık tip.
yazar olması imkansız olan çaylaktır.
acayip şekilde sinir olduğum tiplerdir.resmen aklımdakiler dökülmüş sayfaya.

amına kodumun ergeni girdiğin havaya sokıyım.sanki dünyanın en tecrübeli en bilge adamıymış gibi.bir de edebiyat yapmazlar mı?allahım allahım.

he bu arada anlayana ; )

şş beyler adam bir şey biliyor.

tamam sakinim.
havalı ya.
anlayana'dan önce, içeriktekiler genellikle, herkes sahte, herkes ikiyüzlü, herkes dönek, kimse şöyle değil böyle değil tarzı isyanla karışık, ama kime isyan ettiği belli olmayan okuyanın kendinden işkillendiği, bi o kadar da zayıf, kendini ancak bu tür ifadelerle kamuoyuna sunan, antipatik pislik iletiler ya da yazılardır.
çok basit bir söz söyleyen insandır. Kafası basmadığından çok büyük laf etmiş zannındadır.