yine yine ve yine aynı senaryoyu yazmış ve şu an takır takır oynatan dizidir.

her bölüm aynı. her bölüm. zaman kaybetmek istiyorsanız açıp izleyin derim.
Oynayan oyunculara yazıktır sadece.
reklamlarını görmekten bıktığım dizi. ulan sanki o durakta çalışanların aileleri dünya'nın en acayip ailesi. böyle saçmalık mı olur? bir bölümde sakin geçsin ya, ne olur bir bölümde normal bir insan hayatı gibi geçsin, rica ediyorum yapın bunu...
cezmi baskın gibi usta bir oyuncunun orada ne işi var dediğimiz tv saçmalığı.
ilk zamanlar çiçek taksiden otlanılan fakat sonra oradan otlanılacak bişey kalmayınca her bölümü monoton olan dizi.
bıkkınlık getirmiştir. her bölümde başına bir bela gelebilecek tiplerden oluşan iğrenç bir dizidir.
(bkz: arka sokaklar)
zeki alasya gibi yetenekli ve saygıdeğer bir oyuncunun oynamasına akıl erdiremediğim saçma dizi.
topu topu beş tane temanın ısıtılarak 150 bölüm içinde verildiği dizidir.
her hafta aynı senaryoyla aynı seyirci kapasitesini izlettirecek kadar reyting dallarına tutunabilen bir dizinin basit taktiğidir.

fakat o kadar gariptir ki, beğenmeyenler bile beğenip beğenmeme konusunda değerlendirme yapabilmek için izler ve bir şekilde böyle diziler ayakta kalır. *
izleyeni ve oynayanı mal yerine koyan dizidir.
2 bölümde bir şunlar oluyor:
bir taksici yanlışlıkla geneleve giriyor. karıları bunları suçluyor yada karıları yanlışlıkla geneleve gidiyor. kocaları bunları suçluyor.

bir taksici lotoyu tutturuyor veya bir yerden para buluyor. her defasında ya tutturduğu sayıları yatırmamış oluyor yada o bulduğu para mafyanın uyuşturucu parası oluyor.

izliyor musun da bunları biliyorsun diyenler olabilir. dizinin tekrarı ben evde yemek yenince aile tarafından izlenmeye başlar. yemek yerkende tv tam karşımda olduğu için izliyorum gibi birşey.
tamamen bir kopyası olan çiçek taksiyle kıyaslanamayacak kadar bir berbat dizinin, her bölümünün maalesef aynı olmasıdır.

espriler de çok bayat, birinci sınıf esprileri.

(bkz: ingilizce seni seviyorum ne demek)
bu bölümü de diğerleri gibidir, aynıdır.

dizinin fanı olan bir liseli ergen beni eksilemiştir, çekirdek çitleyerek dizisini izliyor galiba.
bu dizi ile misvak dergisi arasında bir bağ var bana kalırsa ikisinin de elle tutulur bir tarafı yok...