Şekilci, iğrenç yaratıklara hitaben söylenilen söz..
size diyor.
Puh hepinize nerden geldim aq bu dünyaya.
aşırı üzmüş sert mi sert çıkıştır.

görsel

biz de size bayılıyorduk sanki. toplaşın lan öteki kahveye oturup yalnız bırakalım şu kokmuşları..
görsel
Erkeklere söylenmiş bir söz.
flört ve tanışma aşamasında erkeğin kıza cinsellik konu açımı sırasında kızın verdiği tepkidir. 3 ay sonra soluğu yatakta alır. çünkü prototip ideal eşik süreleri vardır.
(bkz: kızlar çok dürüsttür).
iğrenilen yaratıklara bir tepki.

ıyyyyy.
Bu aralar çokça söylemek istediğim cümle. Evet doğrudur hepinizden iğreniyorum. Yaşasın kendim.
(bkz: benmerkezcilik)
(bkz: ego)
görsel
Ağır Bir sitem cümlesidir. Ama başlık sahibinin kime, kimlere, neden sitem ettiğini anlayamadım bir türlü.
hababam sınıfını iki dakika düşündürmeye zorlayan sahnedir. etkisi pek uzun sürmemiştir.
(bkz: gece yarısından sonra başlık açılması yasaklansın)
bir yazarın bu sözlüğe tepkisidir.

evet size diyorum! sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.. onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz.. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.