(bkz: Topunuzun mına koyim)
Serbest çağrışım. *
Bir kere de müslüman olun be kardeşim; alın abdestinizi iki rekat namaz kılın.
amk götverenleri insan oldukları için böyle diyorlarmış.
ırak'ta son 10 senede 2.5 milyon müslüman öldü, gaze'de binlerce filistinli hayatını kaybetti, reyhanlı'da 33 kişi öldü, terör belasından 40.000 kişi hayatını kaybetti...
hangi biriniz bunlar olurken sokağa çıkıp ölenlerin insan olduğunu hatırladınız amk ikiyüzlü demagojik piçleri.
hepinizi humanist ayağı çeken ırkçı götverenlersiniz.
Ermeniler Qamışlı' da katliam yaparlarken nerdeydiniz de "hepimiz türküz!" Demediniz ulan! dedirtir.
bu ülkede nice eşekler kesildi sucuk yapıldı, fakat pankartlar ile yollara çıkıp "hepimiz eşeğiz" demediniz.
farklı farklı etnik kökenlere imrenmeyi çok sağlam başarıyoruz. birde "hepimiz türküz" diyebilsek ne güzel olabilirdi sanki.
Hepimiz mazlumdan ve ezilenden yanayız.
hepimiz ermeni kürt Türk arap Süryani çerkes yani insanız.

Biz anadoluyuz tüm renkler ile gök kuşağı misali .
bölücü deil bölüneni birleştirmektir amacımız.

(bkz: Hamdolsun faşist olcak kadar da hayvan değiliz)
şu aralar daha çok fransız olan insan gurubunun arada bir aklına gelen söylem.
ne idugu belirsiz kendi çapında humanist olan zerzevatların beyanıdır. adama sormazlar mı; ulan ırzını siktiminin kansızı, türk diplomatlar öldürülürken hangi ermeni türktü?
bir tribün klasiği olaya cuk olur: (bkz: hepiniz orospu çocuğusunuz)
hepimiz ermeni olduk ,kimimiz parti uğruna göt kılı olduk kefen giydik , cart curt. vay be biz herşey olmuşuz.
(#14316243)
hepiniz ermenisiniz,
hepiniz hocalı'nın canisisiniz.
Almanya'daki acı solingen katliamı sonrası "Hepimiz Türküz" pankartlarının ülkemizdeki yankısıdır. bir katliam, bir vahşet karşısındaki tepkiyi anlatır. sorun bir şey olmak değil acıya ortak olmaktır. Almanya'daki o va hşette acımıza ortak olanlara "helal olsun" derken bizim topraklarımızda, bizim türkülerimizle büyümüş birine bu öfke neden?
çokta sikimizdeydi denip geçilen, saçma sapan bir slogandir.
Yapılan bir cinayet ama ermeni değilim. Kınıyorum sadece. Umarım benzeri bir daha yaşanmaz..
hayır nasıl bir dayatmadır anlamadım ama binlerce yıldır türk idaresindeki halkların görünmeyeni görülen hale getirme çabasıdır. ne diyelim kolay gelsin de ermeni mermeni değilim. olmak da istemiyorum. ermenilerle de hiçbir sıkıntım yok ama dil düzeyinde bile ermeniyim demek istemiyorum. bunu da başka türlü değerlendiren ve faşizmle filan itham edecek herkes turp beyinlidir o zaman. bunu söyleyince nasıl hümanistin ve solcunun önde koşanı olmuyorsan, söylemeyince de faşo filan olmuyorsun.

hepimiz insanız!
Hrant cinayetini kınıyoruz, ama ermeni değiliz.
hepiniz ermeniyseniz başvurun ermenistan vatandaşlığına rahatlayın. şu nefret ettiğiniz türk vatandaşlığını da bırakın bi rahatlayın artık. ister rus olun ister yunan ister fransız ister ermeni bi türk olamadınız zaten.
birileri ermeni ama hepsi değil.

(bkz: ermeni değiliz)
Madem hepiniz ermenisiniz hocalının intikamını vereceksiniz!
bunu diyen dün charlie yarın da en büyük türkçü olur. siz önce kendiniz olun da ona göre hareket edelim.
bu arada allah hrant dink'e gani gani rahmet eylesin diyerek kendi sözüyle bitireyim:
türkler ermenilerin, ermeniler türklerin doktoru, başka çare yok.
artık devir değişti,kurtçuklar.24 nisan'da asıl ayarı yiyeceksiniz.Osmanlıcılık ha.bedelini ödeyeceksiniz.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/hepimiz-ermeniyiz/
hepiniz ermeniyseniz, azerbaycan da yaptığınız soykırımın hesabını verin.
yunanistana gidin olm o zaman denilmesi gereken söylem.