bugün

kızlar aleyhinde konuştuğunuz vakit mütemadiyen kızlar tarafında yer alan erkektir. hep kızlara hak verir. erkeği yerin dibine sokar. bayağı bulur. ilginçtir, sayıları da bi hayli fazla üstelik.
yavşaktır.

istemiştir alamamıştır.

vermiştir almamışlardır.

tek çaresidir.

sevin onları.
kızlardan nemalanmak isteyen fakat bu durumuyla daha da uzak kalmaya mahkum olan erkektir. zira karaktersizdir.
geleceğin bülent ersoy adayları.
sırf kız olduğu için destekliyor görünüyorsa adînin önde gidenidir... büyük ihtimal yalaka olup kıza cici görünme telaşındadır. yok eğer gerçekten düşünce tarzını beğeniyorsa o zaman da artı oy versin efendim. ne bu illa kendini deşifre etme merakı. 'seni ben destekledim ben var ettim. arkandayım yalnız değilsin...hadi koş gari'
kime göre neye göre diye sorulmalıdır. ilişkiler bazında mı yoksa toplumun içerisinde kadının içinde bulunduğu konumu görüp savunmaya çalışması mı? birincisi alenen dönmelik olabilir. ancak ikincisi sosyal bir konudur ve sokakta gezerken yaptığım gözlemler sayesinde de maalesef mecbur olduğunu düşünmekteyim. gün geçmiyor ki kıro sayısı artmasın, yanınızda gezdirdiğiniz sevgilinize pis pis bakmayan erkekler olmasın, sevgilimin iş yerinde başına gelen olayları dinledikten sonra oraya gidip bir boy göstermek gerekliliğini hissetme duygusu artmasın.
hiç bir kızla iletişimi olamadığı için sonunda çareyi kızların aleyhinde konuşmakta bulan kişiden daha tuhaf olmayan erkektir.
hep kızları suçlayan tuhaf erkekin daha ılımlısı.
biz buna bilimsel adıyla; pozitif ayrımcılık diyoruz.
heteroseksüel ideoloji konusunda az çok kafa patlatmış erkek olması muhtemeldir. özel olarak kızları değil, genel olarak kadınlık ve homoseksüellik durumlarının nasıl bir ideolojik kurguyla erkekegemen hegemonyanın kullanımına sunulduğunun az çok farkında olsa gerektir.

sevgilisiyle sevişir de, kavga da eder.
muhtemelen ciddi oranda kız arkadaş sıkıntısı çeken ve kendini bu yol ile kızlara sempatik göstermeye çalışan erkek modeli.
sümsük erkeklerdir. kızlar hiç sevmez aslında böylelerini sadece egolarını şişirmeye ihtiyaç duyduklarında arayıp sorarlar. böylelerinden genelde sevgilisinden ayrılan kızı teselli eden erkek olur.
edit: imla
kadına kadın diyen erkektir.
en asil erkek orospusudur.
Ortamda kız görünce değişen, yavşak kişilik.*
yalakadır.
hep kızları kötülemeye çalışan erkeğin zıttıdır.oda kötülemeye çalışanlar gibi genelleme yapar.
kızların pek yüz vermediği, kızlarla anca onları savunurken konuşabilen kimselerdir.
-ya git ayşe ya dalga mı geçiyorsun?
+aaa ne dalgası yhaaaa!
/abi deme öyle ya neden dalga geçsin?(bak ne kibarım bana vermiycen de kime vercen?)
+ay saol bebeim.(ay bunu da tavlayabilir miyim acaba ayol?)
/sen saol canım bitanem.(aha kızı ayarladık!)
-noluyo lan?
/ayşe sevişelim mi?
+ay ben seni hiç o gözle görmedim yhaa!
-dedim sana orospu bu diye! dagla geçme dedin!
/deme öyle ya değildir o.(çok kibarım lan ben benim gibisini bulamazsın!)
ya aşırı kibar, bayan hastası ya da o yöne meyilli bir erkektir.
(bkz: Yumuşak ultra yoğun)
Çakal erkektir zira bu bir teknik bir stratejidir bilmiyorum totoş da olabilir.
Kızlardan istediği randımanı alamamıştır.
sadece abazandır. doğal.
(bkz: taner tolga tarlacı)
Eskiden gız düşmanıydı fakat adam her dakika değişiyor.