bugün

Mminiza sizin yaa.
avrupa´ da illa da zikmezler ki...benim de bi sürü kadın arkadaşım var, muhabbet ederiz, hatta bazılarıyla dans bile ederiz, ama dans edince kadının kukusuna giren çıkan bişey olmuyo.

almanya´da yaşayan türk kızlarının çoğu aynen türkiye´deki gibi ilk önce kocasıyla yatıyo. hepsi de modern görünümlü. içlerinde gerçekten taş gibi olanlar var. ama bildiğin gibi- bi kadın almanya´da bir erkeğe- hayır- demişse - haa bu kadın marka kesen orospu bile olsa- kadın sana hayır senle bişey yapmak istemiyorum- demişse, o andan itibaren akan sular durur !! alman adama hayır kusura bakma dersen ben de 18 yıldır almanya´da yaşayıp da alman erkeklerini biraz tanımışsam, seni rahatsız ettiği için özür diler, götün götün gider arkadaşlarının yanına oturur.

aynı şey fransa ya da hollanda ya da danimarka için de geçerlidir. sen bişey yapmak istemiyosan, seni kimse bişey yapmaya zorlayamaz. yoksa hapse girersin, o konu dosyana girer, meslek yapsan yükselemezsin, tecavüzcü damgası yersin- ve bunu kimse istemez.

avrupa yı bakire gezmek, türkiye ´yi bakire gezmekten çok daha kolaydır.

lafla tacize - alman 45 yaşlarında mini etekli bi kadına türk´ün teki - o bacaklar omzumda olsaydı, demiş, kadın derhal zabıt tutturtmuş, bu laf için adamdan 850 euro aldılar...adamı iyi tanıyorum. artık arkadaş öyle bişey söylemiyor. öğrendi.
gayet olası bir ihtimal.

(bkz: bu başlığı açıp ben insanım diyen yaratık)
görsel