bugün

başka yerden copy/paste yoluyla edinilmemiş, başkasından faydalanılmamış öz ve öz kendi malınız olan entrydir.
başlıkların bir ömür boyu mutlu yaşayacakları entrylerdir.
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam evleneceğim entry *

Edit: laf olsun diye yazmıştım ama görünüşe göre gerçekten bulunmuyomuş*
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam kopyalayıp yapıştıracağım entrydir. *
ağzından emdiği sütün burnundan getirtilecek olan entrydir.
(bkz: haram süt emmiş entry)
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam kendisine yakışanı giydireceğim entrydir aynı zamanda.
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam boşanıp evleneceğim, beni derbeder eden entrydir. *
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam sevgi selinden ne yapacağımı bilemeden zikmekten korktuğum entrydir. *
sütçüyle aranızda geçen bir kaç ufak hadiseden* sonra ortaya çıkabilecek entrydir
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam sevinçten jinekoloji masteri yapmama kimsenin engel olamayacağı entrydir.
sütün haramının nasıl olduğunu bilmek merak ettiğim durumdur. öncelikle süt haram mı, yoksa helal mi nasıl anlaşılır. onu bilebilmek lazımdır.
emrahin kardesiyle ayni kaderi paylasmasi muhtemel olan entrydir...
günümüzde çok nadir bulunan, bulursam genetik haritasını çıkarıp klonlayabilmek için eğitim görmek istediğim, yapamazsam zikip zikip çoğaltıp, sözlüğe binlerce yavru helal sut emmis entry kazandırmayı planladığım entrydir.
once yazar bir guzel abdest alır, ardından namazını kılar. butun bu islemler sona erince entrysini girer. boyle entrylere denir galiba ama yine de bir bilene sormak lazım...
yurt dışındaki vatandaşlarımız tarafından dikkatle takip edilen entrylerdir.
sözlüğün ihtiyacı olan entrylerdir.
orospu çoçukları tarafından da yazılabilme ihtimali olan entry'dir.
siz helal süt emmiş sanırsınız ama arkasında puştluk vardır!