bugün

Ağabeyime bölge müdürlüğü teklifi gelmiş, ay dedim kabul et bedava sos yeriz.
ürünleri çok iyidir.
görsel
işletmelerde kullanım şekli;

Bir kez alındıktan sonra Kutusu atılmaz ve 10 kiloluk ucuz sanayi tipi soslar alınıp bu kutulara doldurulur.

Müşteri de der ki;

Paddesime heinz ketçap sıkıyorum, Çok lezzetli yauw.
Az kalsın unilevere parayı bastırıp kırbacı vuracak firma idi ama olmadı.
hellmann's daha lezzetlidir.
Ketçap mayonez Dünyasının audi'sidir.
sosları müthiş marka. kaliteli mekanlarda hep bu marka tercih edilir. eve de alıyorum ben, çünkü zenginim. acı sos'u var o da çok güzel. zengin koca arayan qızlar açık oylasın. ;)
1869 yılında karaturp turşusu ile piyasaya girmiştir. Heinz adı akla ilk ketçap getirse 57 ürünle dünya piyasasındadır.
Barbeküsü harikulade olan marka.
Heinz fabrikasında çalışan kadın işçi ketçapları şişelerken, 1897.

görsel
ismi marek olan aynı zamanda bir dönem galatasaray formasıda giymiş çek cumhuriyeti vatandaşı olan futbolcu.
Ileride restoran veya cafe bar tarzı bir dukkan açarsam kullanacağım marka.
En güzel ketçap markalarından biri olmasına rağmen fiyatı da çok uygundur.
40 küsür ürünü ile yurtdışında yer alan -ki özellikle afrika'da- * mahalle bakkallarında karşınıza çıkabilen alman hedesi.
Konserve mısırları çok tatlı ve yenmeyecek derecede olan marka. Ketçap mayonezi güzel diye aldandık. Mısırını kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Fazla katki maddesi olmasi bilgisine sahip olmamiza rağmen ketcabindan Vazgeçemediğimiz firma. Çok tatil be ya.
seriously hot ismini verdikleri ketçabı cidden acıdır.
sos fetişisti olan biri için tapılası bir sos / konserve markasıdır.
sarımsak / garlic ve hazır kurufasülyesi denemeye değer...
sadece ketçap değil her türlü sosun yanı sıra konserve yiyecekte üreten kaliteli ve lezzetli markadır. geçen sene has sahiplerinin elinden çıkmış yeni ufuklara yelken açmıştır.
türkiye'ye ingiltere'de üretilen baked beans pişmiş kurufasülyesi gelir, tavsiye edilir, lezzetlidir.
Türkiye'de hiç yokmuş gibi yurt dışından ithal edilen lezzetli marka.
bir zamanlar galatasaray'da oynayan çek asıllı sol açık..
herkese renkli günler
pilavı bile ketçapla yememe vesile olan doğa üstü ürünleri olan marka. yerken himalayaların o sakin esintisi, mexiconun dalga seslerinin kulağınıza çarpması, kaz dağının bol oksijenli havasını hissetmeyi falan beklemeyin. ketçap la işte. ama 10 numara ketçap.
mayonez konusunda da ketçap gibi rakibi olmayan marka.
mayonezin içine hardal koyarak mükemmel bir sonuç ortaya çıkaran sos markası. barbekü sosu ve otlu sosları ayrı ayrı güzeldir. ketçap zaten onların işi.