bugün

inançları uğruna acı çeken bu insanlar, hata bile yapmış olsalar onurlu davranmışlardır. Hak ettikleri küfürler değil övgüler olmalıdır.
gerçek sebebi: almak için can atsalar da mimlenmekten korkmuşlardır. kendilerini deniyorlar diye düşünmüşlerdir.
ya o degilde aptalliklarini rezilliklerini sefaletlerini bu rezil musluman multeciler avrupa ya tasiyip orayi da ortadogu ya cevirecekler diye korkuyorum amk. neden aliyonuz ki bu aptal insanlari ulkenize ?
Bunu Müslüman bir ülkede yapsalar çok güzel hareket denilecek ama Avrupa'nın gayrimüslim memleketinde yapılınca anlam verilemeyecek hareket.
Madem o kadar duyarlısın ya da idealist ya da onurlu veya başka bir şeysin ne işin var elin ülkesinde. Paran varsa üzerinde hac olsun olmasın hiçbir yardım paketiyle işin yoktur.
Hem parasızsın, hem elin ülkesine gitmişsin hem de anlamsız triplerdesin.
bunun bir üst versiyonu da körfez depreminde "yunan kanına ihtiyacımız yok. 7.4 yetmedi mi?" diyenlerdi galiba.
Götü boklu mültecilerdir.
Hem müslüman ülkenden haç'a doğru kaçıp yayılmanın peşindesin, hem de pipin fullenince haçlı kadın s.kme peşindesin; Olm ben anlamadım ki sizi a.ına kodumunun bezirgânları!?

O gittikleri ülkelerde de bi pasaport için 70 yaşında hristiyan kadınla bile evlenir eşşoğlu eşşekler!
Neymiş? Haçlı gıda kutusuna onurla cevap vermekmiş; Bak bak bak, bik bik bik.
Hassi.tirin lan ordan şebekler!
ite kopuğa dert olmuş bir sorun daha. Anlamadığım size ne. Yardımı alma mecburiyeti mi var? Zaten kazık kadar herifler durumlarını da biliyorlar. ister alırlar ister almazlar. Ne acayipsiniz mına koyim ya.
Hac işaretli paketleri almayip hristiyan ulkelere göç etmek icin didinip duran multeciler. Icinde bulundukları zor sartlara elbet üzülüyorum ama bu tam bir salaklık örneği.