bugün

turnuvaya galatasaray'ın davet almasıyla kudurmuş küçük mini minnacık fenevli söylemi. ayrıca yanlışını düzelteyim gazozuna oynansaydı fb çağrılırdı turnuvaya.
şerefli kazanılan hazırlık maçları, şerefsizce kazanılan şampiyonluklardan çoook daha onur vericidir, bunu ancak şerefi olanlar anlar, anlamanı beklemiyorum yani rahat ol.
muhtemel adanasporu yendiği için sevinen masum fenerli den daha şereflidir.

neydi; ha kümede kal fenerbahçe
bu sezon fenerbahçe - TKi TAVŞANLı LiNYiTSPOR derbisinin çekişmeli geçmesine de sevinecektir.
futbolcu psikolojisi bizim kafa gibi çalışmıyor. çünkü topçu oynadığı maça ve rakibine bakıyor. hazırlık maçıymış, lig maçıymış, patatesten maçmış ilgilenmiyor. adamın işi o çünkü, gol atmak, asist yapmak, gol kurtarmak, ne yani adam gol attı diye üzülsün mü? liverpool'u yendi diye depresyona mı girsin? bu işler, horozun 'tavuk mu yumurtadan çıkar? yumurta mı tavuktan?' sorusuna verdiği cevaba benzer biraz...
bu trolü takmaya gerek yok (bkz: entry-nick uyumu)
parayla satın alınmayınca zevk vermiyor tabi sen de haklısın.
timsah dansı yapıp şampiyon oldum sanan taraftardan daha mutludur an itibariyle .elmander ne goldü be.
fenerbahçeliyim. galatasaray'ın inter ve liverpool maçlarındaki performansı beni de sevindirmiştir. neden ? avrupa bazında en iyi gelir düzeyine sahip 18 takımdan biridir fenerbahçe ama zico dönemi hariç avrupa'da elle tutulur bir başarımız yok. kötü zamanlar geçirmesine rağmen halen saygı duyulan ve orada ülkemizi temsil edebilecek bir takımın umutları yeşertmesi bizleri mutlu etmiştir.
takımının bileğinin hakkıyla kazandığı galibeyete sevinen taraftardır.hazır konusu açılmışken; (bkz: hazırlık maçında sahaya atlayan mal fenerli)
http://www.youtube.com/watch?v=H8_vHwaZVyQ

liverpool çok kötü bir kadroyla mı çıktı?
joe cole, carroll, kuyt, aquilani, poulsen, doni...

inkar etmeyin, galatasaray maçı söke söke aldı.
bir liverpoolla daha oynasaydı maçtan sonra, yine alırdı.
o kadar motive olmuş durumda.

hazırlık maçı bile olsa liverpool'u alt etmek, sakarya'yı yenmeye benzemez.
not:sakaryasporluyum.*
işlerin yolunda gittiğini gören ve bu durumdan mutluluk duyan taraftardır.
gayet normaldir. hazırlık maçı bile olsa liverpoola 3 tane sallamıştırlar ve oldukça iyi top oynamışlardır.

not:fenerliyim.
yaşadığı mutluluk masturbasyon esnasında yaşanan mutluluktan farkı olmayan kişidir.sonuçta ikisi de gerçek ilişki değildir.
yanlış anonsa kurban gitmeyen cimbomludur. kale direklerine tırmanmamıştır. baba gibi sevinmiştir, dert edilmemesi gerekendir.
(bkz: hadi şimdi dağılın)
spor toto süper lig de şikesine maç yapmaktan daha gerçekçidir.
(bkz: abi limonlu çilekli soda var içen mi)
hazırlık maçında olay çıkarıp takımının ceza almasını sağlayan apaçi ruhlu fenerliden daha akıllıca bir iş yapmıştır.

Sokaklara çıktık liverpoolu yendik diye sanki amk. Takım iyi oynuyor, kazanıyoruz, sevinmeyelim mi ? Bu arada bank asya'da başarılar cicişler.
2.liği düşünmeyen fenerli ğibi bişi olsa gerek.
(bkz: pollyanna)
hazırlık maçı eğer dünya devlerinden biriyle yapılıyorsa haklı cimbomludur.
enazından şikesiz kendi emek ve güçleriyle kazandıkları için kutlanacak takımdır.
not:para verip kupa almıyorlar.(beşiktaşlıyım çarşı tayfasındanım, çarşı şike sevmez))
Liverpool Takımı Artık Bitmiş Bu Takımı Yendik Diye Seviniyorsa Cimbom Taraftarı Hemde O Kadar Boş Transferden Sonra Onların Ben Ta mına Koyayım.
(bkz: yenimalatyaspora yenilen şikeci fenerli)
hazırlık maçına karton adamlarla çıkıldığını sanan fenerli isyanı.

tabi canım benim, yendik diye üzülmemiz gerekiyordu aslında.