bugün

Piskopadın önde gidenidir. Saatlerce ders çalışırlar ve düşük not hiç almazlar tabi bazı ünv. lerde çan eğrisi olduğu için dayak yiyen kişidir.
(bkz: inek)

bunca yıllık öğrenciyim bi kere bile program dahi hazırlamadım. yapanlara selam olsun.
nesilleri tükenmek üzere olan kesimdir.
kendisi imrenilendir.
hazırlattığı programa uymayı hayal eden öğrenciden daha evladır.
zekası eksik değilse türkiye derecesi yapabilecek öğrencidir.
günümüzdeki öğrencilerin %80'idir. şöyle ki;

- Şimdi yarın sabah 11'de kalkarım. ımm 1 saat kahvaltı olsa.. 3 saat sözlükte takılsam. sonra arkadaşlarla dışarı çıkarım. gece eve gelince de bi on dakka bakarız şu derslere..
babası falan bişeyi kesin askerdir bunun genelde askeri dsipline alışkın kişiler yapabilirler bunu. bense nasılsa uymayacağımı bildiğimden bir de program hazırlamak için vakit kaybetmezdim.
alnından öpmek istediğim öğrencidir. allah şeytana uydursundur.
programı benım bır zamanlar hazırladıgım gıbı esıtlıgı esas alıyorsa (ne kadar ders o kadar tenefus) uygulanması pek guc bır olay degıldır.

Ben uyguladım mı lanet olsun hayır! Utanıyorum kendimden.
muhtemelen tıp öğrencisidir.
böyle bir öğrenci tipinin olduğuna inanmadığım veya inanmak istemediğim kişidir.böyle öğrenci olunmaz ki.
türünün tek ördeği öğrencidir. imrenilip aynı zamanda kıskanılan inek öğrencidir.
genelde yarın başlanılır ve programın ilan edildiği gün öğrenci tarafından resmi tatil olarak kabul edilir. işin kötüsü öğrenci, hergün yeni programlar hazırlar..
bir türlü anlayamadığım öğrencidir. ben bırak programla çalışmayı, hiç ders çalışamazken, o programa uyarak yardır yardır ders çalışır. sabrını taktir ederim.
en inek öğrenci bile yaptığı programa eninde sonunda uyamaz.
var olmayan öğrenci.
hem program hazırlamayı başarıp üstüne de o programa uyabilme başarısını gösteriyorsa müzeye kaldırılması gereken öğrencidir.
okul birincidir, olmadı sınıf birincidir.
bu başlıktaki kişi ve olay tamamen hayal ürünüdür.
hep hep olunmak istenen öğrenci...
hayal sadece hayal!
kalitesine tükürülür sütü bozuğun. *
hayatı boyunca başarılı olacak öğrencidir. uzun vadede her zaman kazanacaktır.
belki günlük programı 50 soru olan öğrencidir. amma da abarttınız aq
dershane zamanlarında össye ya da türevi sınavlara hazırlanırken program yapıp ona uyan öğrencidir. o programa bir sürü konu ve soru sayısı yazar ve hepsini de halleder. gurur duyulasıdır ancak çok nadir görülen bir öğrenci modelidir.
güncel Önemli Başlıklar