bugün

Az önce damat Berat tarafından dile getirilen söz.
Kahkaha atıyorum 15 dakikadır.
Çünkü buna inanacak bir sürü Çomar var bu ülkede. *
mayıs nisandan, haziran temmuzdan, jully marttan, october dolardan... neydi lan?
Dili sürçmesi olmuştur. Açıktır o. Fazla ne lan?

Buna itibar edip sevinen varsa acilen kısırlaştırılsın.
görsel
yalan sorgulayacak bir medya olmadığından ne diyorsa kabul ettirecek elbette. koy götüne memleketin sn. albayrak. cehennemde çıkar ama acısı.
görsel
tarih unutmaz arkadaşlar. geçen sene bu gün doların sahlanmaya başladığı günmüş. 1 yılda gelinen nokta bu iken, kimse cari fazlalık filan beklemesin.
sevgilim ben manyak oldum

görsel
her seçimden önce mutlaka verdikleri ama seçimden sonra suçlunun gene cehape ve muhalifler çıktığı sözlerdir. bir önceki sözleri/yeminleri 1 nisandan itibaren istanbulun şaha kalkacağı ve istanbul üzerinden tüm dış güşleri yok edecekleri idi. ondan bir önceki cumhurbaşkanı seçilirlerse hemen ertesi günden itibaren terörü yok edip ekonomiyi ameriga seviyelerine getireceklerdi. ondan bir önceki referandumda evet çıkarsa ülkemiz üzerine oynanan tüm oyunları bozup hem ekonomiyi şahlandırıp hem birlik ve beraberliği sağlayacaklardı. ondan bir önceki...

şeklinde sürer gider. yalanın ucu bucağı yok. yalancılığın bir sınırı da yok. nasıl olsa karşında söylediğin her yalana inanan ve sorgulayamayan milyonlarca insan var. daha dün videosu vardı burada kapalı bir kıza istanbul seçimi neden böyle oldu diye soruyorlar "çaldılar çünkü" diyor. kim çaldı neden çaldı nasıl çaldı bilmiyor ama reyizine o kadar güveniyor ki onun ağzından günaha girmeye iftira atmaya hatta o çok önemsediğini söylediği ahiretini zora sokmaya bile razı.
Başlığı okur okumaz aklıma damat geldi.

Artık Bu adamın boş laflarına o kadar alıştık ki. Haber içeriğini okumaya bile gerek yok. Bence sırf doları yüksek tutmak için, ara ara böyle konuşuyor.
Geçen seneden beri hep 2 ay sonraya vaat yapıyor bu adam. Hiç unutmam geçen sene eylülde çıktı Ekim ve kasım enflasyonu düşük gelecek demişti. Gelecek zaman kipine bayılıyor.