bugün

islam ahlakına uygun bir beyandır.

adam dininin emrettiğini söylemiş. sünni islama göre savaş halindeysen mal, mülk alınır, kadınlar da cariye olarak alınır. tüm fıkıhta bunlar yazılıdır.

kafasına göre yazmıyor. sünnilik dinine (evet mezhepler ayrı bir dindir) göre inandığını yazıyor.
otur dinini sorgula.
Önce fetöcüler için demişlerdi bunu, şimdi hayırcı oldu. ilerde kürtler, milliyetçiler, aleviler genel olarak akpli olmayan veya olmadığı düşünülen tüm gruplar içinde söylenecektir.

işin kötüsü şimdilik daha icraata geçemiyorlar ama bir evet çıksın o da yakında olur.

Hep diyorum ışid ve akp tabanı arasında fark sıfır.
Evet veya hayır insanların tamamen kendi, bağımsız iradesiyle verdikleri bir karar olup saygı göstermek yerine, bunun gibi orospu evlattları , evet çatısını kullanarak niyetleri karı kıza saldırmaktır, evetci düşünceye sahibim ama bu gibi piçleri görünce hayattan soğuyorum amk.
bu olay münferit bir sapıklık olayı değil.

akp tabanında bu zihniyette olan milyonlarcası var.

tayyip fanı olmanın ötesinde siyasete kafası basmayan kitleler bu pisliklerin başkanlık dalgasıyla birlikte ne boyutta azgınlaşacağını kestiremiyor.
Evetçi -hayırcı diye yaftalayarak, aynı toprağın insanı olduğumuzu unutan, millet olma bilincini kaybeden, tüm erdemleri klozete atıp sifonu çeken, üzerine kusulası şuursuz tayfaya ait bireyin lanetli rezilliğidir.
Kin, nefret, ötekileştirme, edep ve ahlak yoksunluğu, bir ülke için en tehlikeli kavramlardır.
Bunu hangi cüretle, hangi cesaretle sarfediyor olması da, madalyonun öteki ve en hazin kısmıdır.
Evet deseydim bile, salt bu hadsizden ötürü hayır diye inletirdim ortalığı!
Çok çirkinsiniz!
Bunlar seçim sonrası böyle fantazilere giriyorsa, evet çıkması için her türlü pisliği yaparlar. O yüzden:

(bkz: oyunuza sahip çıkın)
Bir adet a(m)salak beyanı.

işte bu yüzden #hayır !
demek öyle ulan ne kadar aptalım ya hemen gidip hayır oyu kullanacam .

kafamada hunimi takayım unutmayayım .
Kardeşlerim, karımıza kızımıza göz dikiyorlar, ülkemiz bölünecek, amerika bize sadece bir kişiyi kandırarak Bize hükmedebilecek.

Şimdi bu savaşı kazanamazsak, sonrasında canımızı versek kurtuluşumuzu sağlayamayız.

(bkz: ikinci kurtuluş savaşı)

(bkz: oyunuza sahip çıkın)
kabul edilebilir bir laf değildir. namus siyasetten de, referandumdan da önce gelir.

böyle insanlar yüzünden ülke siyaseti bir tık ileri gidemiyor. bırakın isteyen istediği gibi hakkını kullansın. cevabı sandıkta verin. bu kadar cirkinlesmenin anlamı yok.
1 adet dangalak beyanı ama bu dangalak bazı şeyleri sorgulamamı sağladı sağolsun (bkz: karadenizli akplilerin karıya kıza tecavüz merakı)
Böyle adamların devletin her organının başına geldiğini düşünsenize. Başkanlıktan sonra gelir, niye, çünkü bütün üst düzey devlet adamlarını, bunu atayan parti başkanı atayacak.
Cahilleri doldurdunuz devlet kurumlarına alın size sonuçları işte. Bunlar daha iyi günler.
yok yani hadi fırsatın oldu ne olacak, bir salağın beyanı. ışık evlerinde fetöcüler, ensar vakfında akpliler tarafından silkilmekten oturma uzvunuz marmaraya dönmüş. daha faydalı bir cinsel ilişki istiyorsanız hayır diyen erkeğin altına yatmak helaldir diye fetva verin. umut fakirin ekmeği ne de olsa.
Bir istanbul bşb yetkilisinin beyanı.Ne çeşit orospu çocuklarının konuşur olduğunu gösterir artık bu ülkede.alkışlıyoruz.
Biz kadınları ne kadar aşağılayan bir sözcük. Bayanlar evet verirken 2 defa düşünmeli ama bunlar da düşünememe yetisi var.
vay babayın bıyığına.

helalini almak isteyen buyursun gelsin.

dilinizi götünüze soktuktan sonra, ananız bacınız başımızın tacıdır. çocuklarınızı biatçı olmadan, birilerinin kulu kölesi olmadan pırıl pırıl devlete hayırlı birer birey olarak yetiştiririz.

hodri meydan!.
Belki de Siyaset yapmayı beceremeyen tek ülkeyiz ve bundan bir nebze ders çıkaramayan %50lilik bir nüfusa sahibiz ve bu bizim için içler açısı durumdur. Böyle devam ettikçe sitten sene gelişmiş ülke olamayız. Yıllarca yedirdiler gelişmekte olan ülke Türkiye diye, nah gelişmekte olan.

Bir zat söylemi.
küfür edip seviyelerine inmemekle küfür edip seviyelerine inmek arasında yer alan o çizgide kararsız kaldığım söyle. densizlik, hadsizlik, çapsızlık...
Böylesine iğrenç düşüncelerde olan bir şerefsizle aynı ülkede bulunmak canımı yakıyor. Böylesine cahil bir insanla oyumun bir tutulması hepimiz adına da söylemeliyim ki saçmalık. Kadına değeri tekrar göz önüne serdi bu şerefsiz, değer veren taraf (ki başkanlık oldum olası aptallık) o yüzden hayır!
Hala tutuklanmamış bir iğrenç mahlukun beyanıdır.
görsel
(bkz: ömer akbayrak)

görsel
Bir kendini bilmez beyanıdır.

Söyleyecek sözde bulamadım. Çünkü ne söylesem az kalacak. Her şey ortada...
görsel
bu beyanı yapan toksikle aynı havayı solumak beni üzüyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar