bugün

Gecenin bu saatinde benim gibi açlıkla sınanan yazar.
ne olacak amk bu halimiz.
güzel şiir ve mizah anlayışına sahip olan yazar.

renkli birisi *
Gider ayak tanistigim gec tanidigim icin uzuldugum sevgili bir yazar. Siirlerini ayri sohbetini ayri sevdim.
bir adam düşün dün vardı, yarın da var, beş yıl sonra da var, elli yıl sonra da. Hiç değişmeden, aynı samimiyette. bu adam o adamlardan işte. bana saf der ama insanlara en az benim kadar çabuk güvenip kendi gibi masumca düşünüyor zanneder. olsun varsın bir gün o da kazanıcak bilir. en saçma muhabbetten en baba muhabbete kadar en ciddi tartışmalardan en salak dövüş hareketlerine kadar her ani yaşarsın bu adamla. bir de eve gelip müzik eşliğinde küs oturup birbirimizin canını sıktığımiz anların daim olmasını dilediğim, zor anların adamı, kardeşin ta kendisi. çal dedi kavalı.
en son bir arkadaşıyla buluşacağını söyleyip ardından haber alınamayan yazardır.
çok iyi patates salatası yapıp beni bir bokun içine atan adamdır. şaka lan göt.
en son manastıra kapanacam diyordu.
en son bulaşık yıkayacaktı, bir daha haber alınamadı.
En son mesajlaşmadan sonra haber alamadığım yazar. Ben de nerelerdesin diye sormak isterim.
sözlüğün bir tanesi. çok tatlı, kalp kalp.
sözlüğe neden geldiği anlaşılamayandır. Takip ettiklerine baktım da bir tane erkek bulamadım. Hani var da ben mi göremiyorum.
Pogacabas.
Ne hatiralar canlandı ya.
Şiirleri okunası, muhabbet kurulası insan. 7. Nesil olmanın verdiği ağırlık olsa gerek çok seviyeli. Fırsat oldukça görüşlerini dinlemek isterim.
aşkı anlatanlar aşkı kaybedendi nefret
Olgusuyla yaşama sırt dönenler resti
Çektiler ve katlettiler ve selam sabahsız kendilerini
Zorla zorba oldular ve zuhra kasvet ettiler
Yalancı konuşur oldu hep yalancı insana Hayyam'ın rûbaisinde şarabı kan yarattı
Derde daldı arama bulunmak istemeyene hediye etki tekneyi
Tekillik olgun ergi yapıcı
arka planda ahmet kaya, karşımızda büyük ama gösterissiz bol ışıklı bol dumanlı izmit, altımızda honda civic ama bu fazla bize karakterimiz en fazla eski kasa clio. Hayatı konuşuyoruz.
entrylerini beğenmesem ve okumak istemesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar.
mallıkta çığır açmış okumaya üşenip yazar olmuş kişi. okumadan yazacağını sanıyor.
nick altima zırt pırt yazan, bana kafayı takmış, özel hayat olsun genel hayat olsun, genel hayat neyse amk işte onda bile. yok canım istemedi yazmak bi anda vaz geçtim ganki kusura bakma. Şimdi ganki falan diyom sözlükteki çapkın karizmani bozuyorum ama napcan ben de böyleyim işte. tamam yeter anlatırım sonra. bir yazar.
kendisi ile ak parti kongrelerinde görüşmek istediğim ak sevdalı güzel insan. aynı zamanda liderimiz için kaleme aldığı özel rubailer vardır.
Şu an dere kenarında piknikte olup, bana hava atan yazar. Umarım yağmur yağar sayın yazar. Gök gürlesin, şimşekler falan... Of ayıp ama ya.
Zeki cocuk, piril piril masallah gozlere bak belli nasil fingir fingir oynuyorlar.
Adeta bir iyilerin savunucusu kotulerin dusmani Allah nazarlardan korusun.
kızlaaaaaaar ilgi gostermeyeninizin bacaklarini kirarim , ilgilenin hayyaaam la
dipçik gibi delikanlı , hayyamın rubaisi bu evlat ne sandıydın.
Sen kiskaca hayyam nasil espirilere malzeme ol olacak is mi Allahsen. Kucuk cocuklarin kufur etmeye calismasi gibi;
Hayyyaaamin rubaisi , sanki azicikta aziz yildirimi hatirlatiyor
bana her seyy sizi hatirlatiyor
sözlükte hoş muhabbet edebileceğiniz birkaç kişiden biri.
uludağ sözlük erkeklerinin vücut resimleri başlığında gözlerin kendisini aradığı atletik şair, bir kırmızı donlu fotosuna 1 milyon genç kızı üzebilecek kalibrede kuvvete sahiptir.

kızlaaaar ilgilenin hayyaaamın rubaisiyle.