bugün

hep kültürsüzlükten bunlar. bulamıyorlar bir sevgili ağız tadıyla sevişsinler, her ne kadar 'cool' bir insan gibi sevgili yapma şansları olmasa da, bir insan hayatında nasıl sevişemez be azgın? nasıl dayanıyor bunlar anlamıyorum yahu, parası neyse vereyimde en lüks genel eve gitsinler, böyle hayat çekilir mi çilem? yatacaksın sevgiliyle kumlara, alacaksın votkanı, saracaksın belini..

gerisini boş verin, gidin sevişin!
ruhen ölmüş insanlar.
milli olmamış erkeklerle bakire kızların dahil olduğu grup.
yapıp da bu hallere düşmüş olan insanların zıttı kesimdir.
aslında sevişme de toplumsal dürtü olarak gelişmiş ve bu dürtünün bize getirdiği sevgili edinme kompleksi olmuştur. Toplumun dışında kalan insanlar ki bu bir eleştiri değil, farklı bakış açısı olan bir insan da toplum dışıdır. Toplum da sevilmek her zaman iyi olacağı anlamına gelmez. Bakir kalabilen insanlar da vardır yokluktan değil bakış açısıyla alakalı olarak ki bu bakış açısı bu entry.i okuyan insanlar için geçersizdir.

bunlar bide aydın geçinir. kültürlü geçinir. ama yatağı hayat felsefesi edinen bir bakış açısı görünce insan öle kültürün içine edesi gelesi geliyor.

(bkz: çaylak)

ayrıca bakir kalanlar için
(bkz: doğabilimci)
(bkz: insan insanı siker mi hiç)
sevişmek kelimesi "birbirini sevmek" anlamına geldiğine göre, duygusuz insanlardır efendim ya da çok sinir bozucu bir insandır. yoksa her insan hayatında birini sevmiş ve sevilmiştir, istisnalarla ilgilenmiyorum.

ille bekaret yönünden bakıyorsak; türkiye'de 0-18 yaş arasındaki bireylerin büyük bölümü. avrupaya giderseniz de 0-13 yaş arasındakiler. doğal şeyler bunlar.
kültür den kaynaklandığını düşünmediğim hededir. yoksa seks kültürü vardı da onlar mı bilmiyordu? yoksa, hadi gidelim sevişmeye desem herkez gelir. kordinatları versen kafasına pervane takarak giderler. varmı bildiğin çıplaklar kampı.evet var tek tük...şimdi ver kordinatları...
(bkz: yardım için önce kendi çevrenizi gözetiniz)
hayata sikindeki delikten bakan, girdiği kaygan delikleri yaşama sebebi olarak gören zavallı bir insan olmaktan iyidir. sevişmeyin demiyorum. her şeyin yeri ve zamanı var! sen bugün bir kızı sikersin, yarın çocuğunun anası olacak insanda sikilmiş olarak gelir sana. az sikilmiş ikinci eller tercihin olur o vakit.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
bu insanlar 3 yaşında iç savaşta öldükleri için sevişmemiş de olabilirler.
acıdığım insanımsı. boş ver ya sevişmesin bunlar günah falan cehenneme giderler ahahhaha.
türkiye'de bolca bulunan hede. doğru dürüst orgazm olamadan menopoza giren kadınlar ve yıllarca tek pozisyonda tepinmiş çiftler, şanssız erkekler. ne demiş bıyıklı reyiz:
"Ahlak yargıları ve cezalandırmaları, daha az sınırlandırılmış olanlara karşı (özgür olan bireylere karşı) ruhsal olarak sınırlandırılmış olanın gözde intikam biçimidir."