bugün

tutkularına esir olmamış sağlam iradeli insandır.
(bkz: mor cizgili pijama)
Belki de sevilmenin ne demek oldugunu bilmiyodur.
benimdir, ölmek istiyorum.
Her şeyin telafisi vardır ama bunun yarattığı boşluğu dolduramazsınız işte.
Genellikle toplum düşmanları, hiç sevilmemiş olan kişilerdir.
Yada Sevıldıgını dusunup arkadan ne dolaplar cevırıldıgını anlayamayan ınsan.
Diktatör olur. Öldürmeyi sever.
aynen diktatör olur. öldürmeyi sever. ama bu tezi yıkan biri var lo, tayyip başkan.
Azicik ilgi gosterildiginde saskinliktan ne yapacagini bilemeyecektir.
Sevilse bile sevildiğine inanmayan insandır.
"böyle hayatın adaletini" diye başlayan cümleler kurar. ne kadar yalancı, kolpacı, şekilci ibne varsa hepsi de mutludur, ama bu herif ne kadar iyi niyetli, romantik vs. olursa olsun yalnızlığa mahkumdur. cehennemi bu dünyada yaşar. yalnızlığıyla başbaşa kalmamak için yatağa girmek istemez. sabahçıdır.
her insanın başına gelen...
kimse hayatı boyunca birileri tarafından çok sevilmez (aile bireyleri dışında). önce bunu kabul etmek gerekir. etrafınızda "çok seviliyor" gibi gördüğünüz kişiler sadece belirli bir sürecin tadını çıkarıyordur. hiç bir duygu aynı düzeyde seyretmez. bunun bilincinde olunursa hayat daha kolay geçebilir herkes için.

ve ayrıca şunu da söylemeden geçemeyeceğim ki; çıkarları ortak insanlar belirli bir zaman için uyumlu gözükebilirler. ancak uzun vadede kimse kimseye yaranamaz...

(bkz: hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar)
Bu benim.
Hayatımda kimse tarafından sevilmsşalflfş.

Şaka şaka. Şeytan tüyü var bende. Sevmeyen yok. Of allahım neden bu kadar mükemmelim.
yoktur.
Sadece sevildiğini göremeyecek kadar kör olmuş insandır.
Mutluluğu göremez, iyiliği göremez.
Dünyam karardı dedikleri böyle bir şeydir.
emre belezoğludur mk.
Hayatında hiç sevilmemiş insan yoktur, sevgi anne babayla başlar.

Sevilmediğini sanan insan sevmez de. Sevgi görünce ne yapacağını bilmez. Birilerinin ona sevmeyi, sevilmeyi öğretmesi gerekir.
Buyrun benim.
içindeki boşluğu kimse doldurmamıştır. Herkesten bir parça alıp doldurmaya çalışır fakat o boşluk sonsuzdur. Başkalarına verdiği değer yüzünden kendini sevmememiştir. Boşverin. insanın en iyi ilacı yine kendisidir. Zamanla buna alışıyorsunuz.
Birinin o'na sarılması lazım.
En ufak bir sevgi gördüğünde affalayan insandır. Yarı yolda bırakılmayı haketmez.
benimdir. herkes sevdiğini söyler ama kimse sevmez, yapım biraz iri olduğundan dolayı dalga konusu'da olmuştum. he birde işi düşünce yanıma yanaşan kardeşlerim var. selam olsun onlara burdan.
onu seven ilk kişiye asik olandır.
Evet o benim uçurumun kenarındaki ben. Biraz ilgi gösterildiginde kendini önemli sanan ben.

Bir ufak gülüşe kanarız bazen,
Bazen bi bakış bizi aşık edip oyuncak etmeye yeter. bu seferki o dur dersin. Bazen sahte sevgi sözleri bizi soymaya, dolandirmaya yeter...

Yaşayamadığın karşılıkı aşkın, duyguların öcünü almak istersin hayattan.

En son Allahtan yardım istersin, onu da sorgularsın çıkış yolu ararsın ama aradan seneler geçmesine rağmen çözümü yoktur derdinin, ebedi yalnızlığa hapsedilmişsindir.

Gözlerin dolar aklına geldikçe bu durum,
Sevilmemişsindir hiç bi kız tarafından, yalnızca gecelik kullanılmışsındır...

Aslında eli ayağı düzgun hoş çocuksundur, herkese ve herşeye karşı dürüst olmak için var gücüyle azmeden birisindir, naifsindir, duygusal kırılgan ama onurlusundur.

Ama yinede sevilmemişsindir kimse tarafından sadece bir heves olarak görülmüşsündür...

Sayısız hezimetin yükü vardır omuzlarında, artık cesaret bile edemezsin...

Belki bu satırları okurken yazan gibi ağlıyorsundur...

Varlığını sorgulayıp, gonlun ıssız çölde kalan mecnununki kadar yanıyorsa

Sen de benim gibi intiharı ve çekip gitmeyi düşünmüşsündür,

Ama gerçek şu ki bu sonunda bu başlığa karşılaşmışsındır. ve içini dökersin.

Değerimiz bilinene kadar devam, sevdiğimiz kızları yavşak piçlerin sahte sevgilerine terk etmemeliyiz,

Hayata tutunma gayretimin sonlarındayım doğrusu nedeni ise tam olarak bu duygudur ailenin sevgisi yetmemekte ve mutlu olamamaktayım, şu dünyada sırf durust olmaya çalıştığım için piç olmadigim için bu sıkıntıları cektim

Hayatımın en depresif dönemini geçiriyorum şu siralar ardı arkası kesilmeyen bu gibi gecelerde intihar çok basit ve cozummüş gibi gelio

Baskalari gibi mutlu bir hayat yasayamadım hicbir zaman.

Adaletini siktiğimin dünyasından kurtulmak için sonsuz cehennemi göze alıp çekip gitme planlarım var umarım hiç bi zaman o psikolojiye girmem ama bu gidişle o gün çok yakın gibi

Allaha sövmek geçiyor içimden şu an keşke daha adaletli olsan diye göğsüm sıkıştı bunlar birer işaret Allahim nolur barı şu azcık imanla gelsem yanına onu da çok gorme bana

Kader........

Temiz duygularımı temiz bir giydirmeye beden bulamadım

Böyle olması gerekiyormuş benim hayatımın

Boktan bir hayat yine bir bok çukurunda son bulacak

Bana yakisan bu ya bu siktiminin evreninde

Ahhhhh ulan ahhhh şu gogsumdeki azıcık imanı koruma gayretim

Basarili olabilir miyim bu hayatta ???
Mutlu olabilir miyim yada ??

imkânsız gibi denemek istemiyorum yeter bu kadar hezimet bana yeteer

Şeytan oyunlarını bir bir götüme sokuyor
Çıkar yolum kalmadı hissediyorum
Lanet adaletsizlik

Hanı iyiler kazanırdı ??
Pehh

Bu dunyada ezen olacaksın deil
Gözleri mden umut kalktı artık umut beni heyecanlandırmiyor ahhh lanet olsun ah
Nasılsa yine silinecek gözlerimden yine yalnızca yorulmuş olucam hayat bi hezimet daha yükleyecek sırtıma

Kaldiramiyorum
Kaldiramiyorum başkan

Bana koyuyor inan

Bu zamana kadar doğru yaşamaya çalıştım ama hayatta aldığım yenilgiler arka arkaya peşpeşe

Artık yaşamak istemiyorum

Kimse okumayacak biliyorum ama dedim ya

Boktan bi hayat yine bir bok çukurunda biter.

Siktiret bu da benim manifestom olsun

Yalniz ben bu psikolojiyle çok yasamam simdiden allaha emanet ardimdan duani esirgeme. Sakin benim psikolojime inecek kadar da düşme ben baştan damgalı doğmuşum

Kader iste.
Olabilir, kimse kimseyi sevmekte zorunda değildir ama "sevgi" olmadan da bi cacık olmaz bu hayattan onu da belirtelim.
bir kere sevilmiştim. bilmem kaç sene önceydi... sırılsıklam sevilmiştim. ben de sevmiştim. sonunda ne mi oldu, o benden ayrıldı. diyeceğim o ki, seni çok seviyorum diyen insanlara bile güvenmeyin, bir gün onlar da siktirip giderler. belki de size sevdiğini söyleyemeyen kaç kişi vardır. en azından anneniz var lan. intihar etmeye falan da değmez, en azından sizi çok seven anneniz için.