bugün

Ahir zamanda insanların raks ettiği, bol bol cima eylediği, nisalarla vakit geçirdiği için bir de üstüne lemalar,sözler,mektubat tan bihaber olan insanımsıların içinde bulunduğu durum. Kemalizlere değinmiyorum bile. Onlar sadece nutuk okuyup içki içerler. Ateistler desen nisa peşinde koşar. Bizler nur talebeleri olarak artık risale okumamış insan bırakmayacağız allah in izniyle. Dualarım sizinle kardeslerim. Vesselam.
Afedersiniz kemalizlerin uğramadığı başlıktır. Çünkü verecek cevapları yoktur. inşallah.
ben ateist olarak aldım okudum. hepsini bitirdim. izah kabiliyeti çok iyi ama egoist. yani nurlar da nurlar nurlar da nurlar. resmen kitlesini kontrol altibda tutmak oçin nurlar kusursuzdur nurları allah yazdı falan gibi ifadeler kullanmış.
hiçbirşey kaybetmemiş insandır.
Rayseli ay niüar diye okudum nedense. Tanım: ne olduğunu ve nasıl okunduğunu dahi bilmeyen insandır.
yüzlerce felsefe kitabı devirdim. ama inanır mısın hiçbiri bir risale-i nur etmiyor.

garip bir kitap yeri geliyor marstan çıkıyor, yeri geliyor che'nin çantasından.
Aynı zamanda maklube de yememiş, sohbetli çay saati de yapmamıştır. Münafık olabilir.