bugün

seks o kadar önemlidir ki bakınız pipi kuku popo kelimeleri bile ilk bulunurken muhtemelen heyecandan kekeme etmiştir mucitlerini.kimbilir ne diyeceklerdi de diyemeyip kekelediklerinde bu kelimelerimiz olmuş oldu.
(bkz: sex sells)
hayat yaşamı devam ettirme, üreme içgüdüsü üzerine kurulmuştur, yani seks değildir amacımız.
ayrıca:
(bkz: kimin hayatı)*
kukunun hatırı dağı taşı yatırı sözünün açıklaması.
yadsınamaz ama bertaraf edilebilir gerçek. candy hanım bu ne ilişki, bu ne çelişki? bilemiyorum efenim. insanları çirkinleştiren o iğrenç eylem olmasaydı eğer şu an ben de olmayacakdım sen de o da! ben, sen o evet. hepimiz aynı işlem sonucu türedik, gözlerimizi açtık dünyaya. bu olayın merkeziyle ilgili evet, peki çelişki bunun neresinde? dürüstlükte, gerçek sevgide, altın gibi bir kalpte, iyi niyette, insanları hayatı sevmekte, çirkinlikleri görmezlikten gelmekte, kalp kırmamakta...vs. vs.

ucu bucağı olmayan okyanus misali ordan oraya savrulup da hayatın gerçeğidir seks demek aptallık olur. zira mutluluk tek başına yetmiyor. mutlaka birileriyle paylaşmak gerek. annen baban kardeşin, akrabaların olmasa üç beş günlük sevgili diye koluna taktığın adamdan yahut kadından sana ne hayır gelir? hasta yatağında bir yudum çorbaya muhtaçken seks geliyor mu aklına? yoksa sıcak bir elin, sabahlara kadar başını beklemekten gözleri kapanan ömür yoldaşınının özlemini mi hayal ediyorsun?

hayır hayatın gerçeği olan ve insanların kötüye kullandıkları seks denilen illet bertaraf edilebilir. bir inci dizesi düşün, belkide yüzüncü incide gerçeği bulacaksın. mutluluğu sorma, orasını kimse bilemez. her şeyin bir sırası var...
(bkz: sigmund freud)
hayatın bunun üzerine kurulu olduğnu düşünmüyorum ama erkekler için bu kesinlikle doğru olabilir.
Aslında hayat sevgi üzerine kuruludur seks sonradan gelir. Bir insani sevmekle baslar her sey, yasadigini hissedersin, hayatin anlamini bulmussundur, dunyanin enerjisini icinde hissedersin. Kimyan degisir evet hem de mecazi olmadan, hormonlarin calisir, iste sadece bir insani sevmekle olur bunlar. Bu enerjiyi, sevgiyi cevreye yayarsin, yuzunde bir gulumseme, seks olur tabi, cocuk da, AMA sevgi ile baslayan yolculugun sonundaki bu olay sadece senin ve esin icin degil tum dunyayin faydalandigi bir meyvedir.

Elbette sevgiyle yapilan seks ayni zamanda her derde devadir, agrilarin son bulur, garip bir huzur dolar icine, sevmissindir. Iste bizi de hayvanlardan ayiran budur, yalnizca seks icin yasasaydik adina ciftlesme denirdi. Bizimki ise yasanilan ve hissedilen duygularin urunudur.

Sevgiyle kalin.

Not: cep telefonundan kisitli imkanlarla yaziyorum, imla hatalari icin kusura bakmayin.
(bkz: hayatın sevgi üzerine kurulu olması)
çok seks yapan biri için geçersiz tespit.
arthur schopeanheaur'ın "aşkın metafiziği : aşka ve kadınlara dair" adlı kitabında örtülü olarak bahsettiği durumdur.
doğa kanunu. insan doğasına aykırı dogma inançlar bunu engellemeye çalışır, fakat kimse unutmamalı hayat seks ile başlar.
bir yönüyle doğru, bir başka yönüyle yanlış olan önerme.

doğrusu şu ki; tartışmasız insanlığın devamı için seks gereklidir. haliyle seks bu noktada çok büyük bir işlev görmektedir.

yanlış olan yönüne gelince; hayat seks üzerine kurulu değildir. hayatın devamı seks üzerine kuruludur. hayatın seks üzerine kurulu olduğunu düşünmek için 24 saat seks yapmak gerekir ki bir kaç gözü dönmüş psikopatı saymazsak bu mümkün değildir. insan için seks temel bir ihtiyaç olduğu gibi sevmek, sevilmek, yemek , hoşlanılmak, uyumak vb. gibi daha pek çok temel ihtiyaç daha vardır.

sadede gelirsek; seks önemli bir kavramdır. ancak hayat onun üzerine kurulu değildir. o sadece bir aktördür o kadar. ama assolisttir, orası ayrı konu.