bugün

Her insanın , kendine göre yaptığı en yanlış şeyi ifade etmesi için kullandığı tamlama.

Örnek:

-- Senle evlenmekle hayatımın hatasını yaptığımı şimdi anlıyorum.
yapılan bir sonraki hata ile her defasında yeniden söylenen söz.
genelleme yapmak gerekerise birisine gerekenden daha fazla değer verildiğinde * olan hatalardır.
küçücük yaşlarımdayken vermiş olduğum doğru kararlarımı uygulamak için yeterince ısrarcı olmamam.
psikolog değilken herkes derdini anlatıyor bir de olsaydım ne olurdu kimbilir.
dönüp bakmaya korktuğun bir karardır, çoktan yapmışsındır ve sonuçlarına katlanmak zorundasındır, hayatının hatası hayatının tecrübesi demektir aslında.
dönüp bakmaya korktuğun bir karardır, çoktan yapmışsındır ve sonuçlarına katlanmak zorundasındır, hayatının hatası hayatının tecrübesi demektir aslında.
genelde tekrarlanan hatalardır, katil cinayet mahaline geri döner misali.
inanmak ve güvenmek.
30.10.2009/ 30.12.2011/ 09.12.2012 bu günler hayatımın amına koymuştur.
bir iltifat. o derece.
Araştırmadan, soruşturmadan, izlemeden, emin olmadan yararak gibi bir bölüme girip mal gibi yanlışında ısrarcı olmak.
O kadar çok var ki bunlardan seçip beğenemedim şimdi içlerinden.hepsi benim bebeklerim.
(bkz: o)
Anne babanın her söylediğini kabul etmek, gerektiğinde onlara hayır diyememek.
Ombre yaptırmak. Güzelim saçlarım platin rengi oldu. Fırında yanmış sütlaç gibi hissediyorum kendimi. Mutsuzum anlıyor musunuz?
beykent üniversitesini tercih edip, bok gibi ortada kalmamdır.
ilkokul pikniğinde topluluktan uzaklaşıp bir ağaç, bir çalılık dibine gizlenerek işemekten kaçınıp çişimi tutma kapasitemi aşmamla birlikte altıma sıçmam. Kimseye haber vermeden o halde eve dönmem. Hala anlamış değilim, çişim varken neden altıma işemedim de sıçtım ulan?
Hayatımın hatası olmasa da yaptığım en büyük hata gereksiz bir hayal kurmaktı.

Kendime gelene kadar resim çizeyim derken de ressam oldum.
ankara üniversitesi, eskişehire gidememem, veteriner fakültesi.
Herkesle iyi olmak.
Ota boka aşık olup , kendimi derbedere bağlamamdır.
Vizeye çalışmak yerine pilates topunun üzerinde zıplamaktır evet budur.